Алгоритми впровадження нових систем навчання учнів та студентів

23 Жовтня, 20158:31 am

0


Алгоритми впровадження нових систем навчання учнів та студентів

За реалізації програм довузівської підготовки із застосуванням дистанційних освітніх технологій та електронного навчання навчальні центри довузівської підготовки надають можливість навчання з різних предметів.

Дистанційний освітній портал підвищує доступність довузівської підготовки (особливо для абітурієнтів із сільських шкіл), розширює інформаційно-освітні послуги, що надаються населенню, дозволяє якісно підвищити рівень освіти випускників середніх освітніх установ, що призведе до більш якісної підготовки абітурієнтів до державного тестування та інших вступних випробувань. В рамках даного комплексу розвиваються та інформаційні послуги рекламного характеру про освітні програми, перелік спеціальностей і напрямків, умов прийому та вимог, що пред’являються при вступі. Однією з привабливих особливостей даного комплексу – це можливість проведення поточного та підсумкового тестування учнів шкіл абітурієнтів.

Портал дистанційного навчання має дві основні частини: загальнодоступну і секцію для зареєстрованих користувачів.

У загальнодоступну частину також входять форум користувачів порталу, гостьова книга та відправлення листів системного адміністратора.

Тут же є можливість зареєструватися. При реєстрації заповнюються дані, необхідні для подальшої роботи з абітурієнтом і його ідентифікації. Після перевірки вони поміщаються в базу даних користувачів. А на e-mail відправляється ім’я для входу і пароль, а так само подальші інструкції по оплаті і дистанційному навчанні.

Далі при вході на портал ввівши своє ім’я та пароль абітурієнт потрапляє в частину призначену для зареєстрованих користувачів. Вона містить розділи необхідні для дистанційного навчання. Сьогодні доступними технологіями є дистанційне тестування абітурієнтів та offline консультації з предметів.

Контролююче тестування захищається окремим паролем. Воно доступне тільки у строки визначені університетом як і репетиційного тестування. Offline консультації з предметів являють собою якусь подобу форуму де викладачі відповідають на часті питання абітурієнтів.

Для адміністрування даного порталу передбачається наявність спеціальних сторінок, за допомогою яких можливо віддалене зміна даних у БД і відправка розсилок і повідомлень абітурієнтам.

Впровадження дистанційних освітніх технологій та електронного навчання здійснюється в усіх навчальних закладах.

Вони дають можливість покрокового вивчення навчального матеріалу, використання тестів різних типів, що принципово при підготовці до тестових завдань. Також дана платформа дозволяє організовувати навчання в зручному для слухачів курсів темпі з автоматизованим самоконтролем, у неї широкі можливості для комунікації.

Літературні джерела:

Ірина Красіна, Надія Кожина, Єгор Даценко, Наталія Петель. Про застосування дистанційних освітніх технологій та електронного навчання при реалізації програм довузівської підготовки. // “Проблеми та перспективи розвитку науки на початку третього тисячоліття у країнах Європи та Азії”. – Переяслав-Хмельницький, 2015 р. – 175 с.