Apple Iphone – кілька цікавих фактів та додатків

23 Січня, 20123:13 pm

0


Apple Iphone – кілька цікавих фактів та додатків

Apple Iphone був і залишається одним із самих популярних телефонів, які інші виробники мобільної техніки активно намагаються копіювати, наслідувати і навіть перевершити.

Цю статтю хочу почати з кількох цікавих статистичних даних про айфон:

  • Компанія Apple, inc. витратила більше 150 мільйонів доларів на розробку і покращення цієї моделі телефону
  • Кожен телефон має особливий сенсор, який визначає рівень вологості повітря і дає знати, чи волога може пошкодити систему Apple Iphone
  • Після запуску продажів айфону 3G, за тиждень було продано більше мільйону примірників цього технологічного девайсу.
  • Більше одного мільйону семиста тисяч телефонів iphone 4s було продано лише за три дні з часу його офіційної презентації. Особливістю цієї моделі є неймовірна функція Siri, яка дозволяє за допомогою голосових команд відправляти текстові повідомлення або виконувати прості пошуки в мережі.
  • На сьогоднішній день у магазині додатків Apple є більше 300000 програм, що можуть покращити роботу цього мобільного телефону.

Як би не було, немає нічого ідеального, у айфону є свої плюси і мінуси, але за допомогою цікавих додатків можна покращити роботу свого телефону. Сьогодні хочу розказати ще про кілька крутих додатків:

1) Pandora Radio – якщо Ви меломан, любите слухати цікаву для Вас музику у режимі нон-стоп, тоді додаток Pandora Radio створить для Вас особливу радіо станцію, налаштувавши яку Ви зможете слухати цікаву музику коли забажаєте.
2) TeamViewer – безкоштовна синхронізація з Вашим комп’ютером може бути забезпечений додатком TeamViewer. Він надає простий, швидкий і безпечний віддалений доступ до систем Windows, Mac і Linux (схожим додатком є LogMeIn).
3) Google Translate – такий додаток є дуже доречний, особливо, коли Євро 2012 уже скоро буде в Україні. Такий додаток дає можливість перекласти слова і фрази на більш ніж 60 мовах. Використовуючи Google Translate для IOS користувач може говорити фрази на одній мові, а почути відповідні уже у перекладеному варіанті.
4) Find My iPhone – у випадку загубленого телефону, даний додаток, після введення Apple ID, дасть Вам можливість (за допомогою іншого продукту на iOS) знайти координати Вашого телефону, заблокувати його або стерти інформацію.
5) Speedtest.net Mobile Speed Test – хочете знати наскільки швидкий Інтернет на Вашому айфоні? Завантажте цей додаток і отримайте результат спід-тесту уже через 30 секунд.

Думаю, що на сьогодні уже досить інформацію про цей бренд і додатки, які можна встановити на айфон. У коментарях можете залишати свої ідеї щодо найкращих аддонів під Apple Iphone або ділитися своїми знаннями про цей виріб Apple, inc.