«Асканія-Нова» – Частина 1

5 Вересня, 20127:21 am

0


«Асканія-Нова» – Частина 1

«Асканія-Нова»

На території нашої країни є чудовий біосферний заповідник, який за роки свого існування зміг отримати надзвичайну славу не тільки у країнах близького зарубіжжя, але й у всьому світі. Цей заповідних носить назву Асканія-Нова.

За таке науково історичне надбання наша країна повинна в першу чергу дякувати Ф. Е. Фальц-Фейну, який своєю працею та професіоналізмом зміг не тільки заснувати перший приватний заповідник, але й підняти його розвиток до міжнародного рівня.

Ось кілька цікавих фактів, які потрібно знати про заповідник Асканія-Нова.

1) Окрім засновника, видатного біолога Ф. Е. Фальц-Фейна, над розвитком успіху заповідника працювали гарні спеціалісти своєї справи, серед яких варто згадати К. Є. Сіянко.

2) Першим важливим елементом заповідника став акліматизаційний парк, який був поступово збудований на базі особистого вольєра для птахів Ф. Е. Фальц-Фейна. Після створення акліматизаційного парку у 1889 р. Фальц-Фейн починає поступово брати під охорону нові ділянки під інші об’єкти.

3) Наступними важливими об’єктами стали зоопарк і ботанічний сад (1897 р.). Через рік на території заповідники Асканія-Нова з’явився і природничо-науковий музей.

4) В результаті поступового та грамотного розвитку до територій заповідника було приєднано території з унікальними природніми та кліматичними умовами. Ці території стали місцем для життя цілого різноманіття звірів та птахів.

5) Території цілинного степу, які населяли олені, антилопи, зебри та бізони, були спеціально відгороджені сінокосами та орними землями, щоб вберегти унікальні степові зони від проникнення небажаних рослин.

«Асканія-Нова» – Частина 2
«Асканія-Нова» – Частина 3

“Автор написаного не відомий” – детально в правилах користування UaStudent.com.