Багатство Криму

11 Листопада, 20111:04 pm

0


Багатство Криму

Автономна Республіка Крим знаходиться на самому півдні Україні, займаючи весь Кримський півострів. Південний берег Криму славиться старовинними парками, що розкинулися більш ніж на 1000 гектарів.

Клімат на цьому півострові – субтропічний. Крим – це сонячна планета. Тривалість сонячного сяйва становить більше двох тисяч годин на рік, і в цьому відношенні Крим порівняємо з самими благословенними куточками Середземномор’я, такими як Кіпр і Кріт!

Ялта – один із самих мальовничих і цікавих міст світу, улюблене місце відпочинку російської аристократії ще з XVII століття. Про унікальний клімат і його чудових оздоровчі властивості ходять легенди, ніби сама природа створила цей край спеціально для відпочинку.

Алушта – це ворота курортного Південнобережжя. Місто є одним з лідерів курортів Криму за рівнем благо-устрою та перспективам курортного розвитку. Алушта має винятково сприятливі кліматичні умови: цілюще повітря, велика кількістю сонячних днів, чудові пляжами. Алуштинський гірський амфітеатр один з найкрасивіших і великих в Криму. Курорт Алушта – це і численні здравниці з прекрасними лікувально-діагностичними центрами, що дозволяють оздоровитися.

Східний Крим – це дивовижний куточок з величними горами, дикими кручами, таємничими гротами і затишними блакитними бухтами. Для відпочинку та лікування тут є практично все: цілющі грязі, мінеральні води, ласкаве море, золотистий пісок, сухий і спекотний клімат. Східний Крим – край знаменитих кримських вин і стародавніх цивілізацій, край М. Волошина, А. Гріна, І.К. Айвазовського.

Західний Крим – одне з кращих на планеті місць для лікування та оздоровлення.

Природа не поскупилася, наділяючи цей куточок Криму чарівними властивостями лікувати недуги людей. Морський клімат тут вдало поєднується із степовим. Клімат сухіший, ніж на ПБК. Тут дихається легко навіть в найжаркіші дні. Особисто минулого року я відпочивав у Гурзуфі. Ця місцевість мені нагадала роки проведені в таборі Артек. Дізнався як влаштувати такий відпочинок на сайті http://otdyh-v-gurzufe.com. Рекомендую відвідати і гарно відпочити цього року.

Західний Крим – це морські бризи, які разом з бажаною прохолодою приносять найчистіші потоки цілющого, насиченого солями, іонізованого повітря з ароматами степових трав. Євпаторія, Саки, Піщане, Миколаївка – це одні з кращих місць для відпочинку та оздоровлення дітей.