Чи складно створити особистий сайт чи блог?

5 Лютого, 20121:19 pm

0


Чи складно створити особистий сайт чи блог?

В наш час наявність особистого чи корпоративного сайту чи блогу перестало бути розкішшю, а стало мало не річчю першої необхідності. Спілкування в мережі Інтернет стає все більше популярним і експресивні особистості хочуть поділитися своїми думками і ідеями зі всім світом. А як вони це роблять? Все дуже просто – вони створюють особисті блоги чи Інтернет сторінки куди додають свої статті, відео, фото та аудіо матеріали.

Компанії та власники різних видів бізнесу теж відчувають потребу у створенні свого сайту. Мережа це безкоштовний інструмент для пошуку клієнтів, тому створення свого сайту, де будуть виставлятися новини компанії та асортимент послуг, це велика необхідність і перевага над технологічно-відсталими опонентами.

Головним питанням цієї статті залишається «Чи складно створити особистий сайт чи блог?». В залежності від Ваших потреб та ідей, відповіді на це запитання можуть бути різними.

Створення сайту на платній основі

Якщо Ви серйозно ставитесь до свого майбутнього сайту та хочете, щоб він виглядав гарно та солідно – тому краще звернутися до професіоналів, які виконають свою роботу на всі сто. Це найпростіший вихід із ситуації, але за такого вибору потрібно буде інвестувати кругленьку суму у свій майбутній проект та не забувати про ціну оренди сервера і доменного імені.

Способи створити сайт безкоштовно

Звичайно, є вихід із будь-якої ситуації і свій сайт чи блог можна створити абсолютно безкоштовно. Головні мінуси таких сервісів – наявність реклами провайдера (Ваші читачі можуть бачити рекламні оголошення, але Ви не будете отримувати за них гроші) та Ваш ресурс буде знаходитися на безкоштовному під-домені, що часто вказує на непрофесіоналізм.

А тепер я швидко перелічу кілька ресурсів, які дозволяють безкоштовно створити свій сайт:

Blogger.com– найпопулярніший проект від Google, inc, який дає можливість простим користувачам створити свій сайт (блог) і публікувати туди дані. У цього проекту є кілька мінусів, але початківці можуть їх і не помітити. А головний плюс цієї системи – можливість додавати рекламу Google Adsense у свої блоги і отримувати прибутки від особистого сайту.

WordPress.comбезкоштовна блог платформа, яка дає можливість створити свій сайт і помістити його на безкоштовний під-домен .Wordpress.com. Серед плюсів системи можна зазначити швидку роботу серверів, де розміщена Ваша інформація і наявність великої кількості шаблонів для зміни зовнішнього вигляду Вашого ресурсу.

Ucoz.com – сервіс для створення сайтів, який дає можливість створити багатофункціональний сайт, але основним недоліком ресурсу є наявність набридливої реклами, яку можна зняти з сайту можна тільки за окрему плату.

Як би не було, будь який сайт треба розвивати і розкручувати. Ось посилання – раскрутка сайтов в Днепропетровске, яке допоможе Вам дізнатися про способи розвитку і розкручування свого блогу.