Цікаві ігри для смартфонів Apple Iphone

Листопад 14th, 20124:01 am

0


Цікаві ігри для смартфонів Apple Iphone

iPhone – це революційний смартфон від компанії Apple, inc. У чому ж проявляється його революційність?

В першу чергу – це інтерфейс Multi-touch. Він дозволяє керувати телефоном за допомогою дотиків і жестів. На відміну від попереднього покоління смартфонів, без допомоги стилуса, просто пальцем, користувач легко гортає списки контактів, пише SMS, перегортає сторінки додатка.

По-друге, iPhone дозволяє дивитися відео, слухати музику у відмінній якості, читати електронні книги і працювати в Інтернет. І найголовніше: можливості iPhone доповнюються і розширюються завдяки величезному вибору додатків, доступних для всіх власників смартфону.

Переваги iPhone по достоїнству оцінені покупцями і зараз в світі налічується більше 100 млн. пристроїв і після виходу останньої версії телефону, ця кількість збільшилась ще на кілька десятків мільйонів. Хочемо сказати, що це техніка не з дешевих, тому потрібно за неї доглядати використовуючи захисні плівки на екран, а також хорошою ідеєю буде чехол для iPhone 5 купити.

В цій короткій статті хочемо розглянути кілька цікавих ігор, які допоможуть Вам перетворити Ваш телефон від Apple у портативну ігрову станцію.

Extreme Road Trip 2

Новий ігровий стимулятор перегонів. Робіть трюки, щоб отримати нітро-прискорювач і виконуйте шалені маневри на швидкості. Ви можете збирати монети і відкрити нові автомобілі в процесі гри. Пройдіть всі місії та отримайте нові нагороди!

Fruit Ninja

Досить розслаблююча гра, не потрібно розрізати фрукти, щоб отримати бали на перейти на вищий рівень. Яскрава графіка та досить простий сюжет допоможуть Вам розслабитися і якісно провести свій час.

Sudoku

Фанати цієї гри не зможуть утриматися від мобільної версії Sudoku. Ця версія дозволяє зберігати гри, вести облік балів, переходити на один з чотирьох рівнів складності, а також створювати нотатки, якщо Ви не впевнені щодо вирішення пазлу.

Angry Birds

Одна з самих популярних ігор для мобільних телефонів. На Iphone вона виглядає досить реалістично. Граючи в цю гру Ви зможете допомогти розлюченим птахам отримати перемогу над підступними зеленими свинями.
Дуже сподіваємось, що обравши ці ігри для свого телефону, Ви більше не будете сумувати у Ваш вільний час.