Цікаві місця в Туреччині

15 Квітня, 201211:24 am

0


Цікаві місця в Туреччині

Туреччина являється одним із мальовничих куточків природи. Також це дивовижна краса: гори, ріки, озера. Одним із незрівнянним видовищ є протока Босфор. Вона облямована красивими зеленими берегами в нагадує величаву річку.

В давнину протоку Босфор називали восьмим чудом світу. ЇЇ красою у свій час захоплювалися ще аргонавти, які пропливали протоку в пошуках золотого руна.
Крім незрівняної природної краси, Туреччина – це також пляжі, готелі, магазини шкіряних і золотих виробів.

Країною природних контрастів можна назвати і Анатолію. Це одноманітний і ізольований світ плато, низовин і височин з безмежними просторами сухих степів. Навколо гори, розчленовані ущелинами, на півночі і півдні – круті спуски до моря.

По дну Мармурового моря найбільш піднесені частини гірських ланцюгів утворюють острів Мармара і архіпелаг Прінкіпо (Принцеві острови). Принцові острови відрізняються винятковою красою. Вони оточені блакитним морем і потопають у зелені. Також тут є багато пляжів, готелів, ресторанів та приватних вілл.

В центральній частині Західної Анатолії біля підніжжя величезної скелі розташоване містечко Афьон-Карахісар, на вершині якої знаходиться стародавня фортеця Карахісар (Чорна фортеця). На південний схід від цього містечка простягається турецька країна озер. Тут є і прісні озера (Егридир, Бурдур, Сугла) а також і солоні (Аджи, Акшехир).

На сході від Афьон-Карахісара знаходиться Копійська рівнина. На її території на плато (близько 1000 м над рівнем моря) лежить солоне озеро Туз. Солоність води в озері вище ніж у Мертвому морі. Це природне солеваріння постачає сіллю всю Туреччину.

На сході Туреччини розташовані найвеличніша гора Туреччини – Великий Арарат, згаслі вулкани Сюпхан, Аладаг і Немруд. Немруд славиться величезним 8 кілометрів у діаметрі кратером з гірським озером. Перед згаслими вулканами розливається безстічне озеро Ван. Це одне з найкрасивіших місць в Туреччині справляє незабутнє враження. Також я б рекомендував туры на яхте турция, такі тури принесуть незабутні спогади.

Заповідні куточки Туреччині не є “дикими”, а дуже гарними. Також високий рівень сервісного обслуговування, комфортабельні готельні комплекси, зроблять ваше перебування на лоні природи особливо приємним.