Де знайти помічника у написанні курсової чи наукової роботи?

Серпень 20th, 20152:35 am

0


Де знайти помічника у написанні курсової чи наукової роботи?

Сьогодні можна знайти сотні фірм, що пропонують виконати курсові роботи на замовлення. Але слід розуміти, що вони виступають в ролі посередника. Тобто, передають Ваше замовлення іншим авторам, а за свої послуги беруть близько 50 відсотків від загальної сплаченої суми.

У такій співпраці є відразу два негативних моменти: по-перше, ви не можете безпосередньо спілкуватися з людиною, яка займається написанням роботи, а значить, не отримуєте ніяких гарантій того, що вона буде виконана відповідно до заявлених вимог.

Як результат – викладач може просто не прийняти курсову, що спричинить за собою ряд негативних наслідків, аж до відрахування. Ну і, звичайно, оплата послуг посередників значно збільшує ваші витрати.

Сьогодні ми хочемо розповісти як працює портал “Все Здав”, працівники якого допомагають з курсовими роботами на замовлення за вигідними цінами.

Портал “Все Здав” пропонує абсолютно новий підхід. Ви, як замовник, спілкуєтеся з виконавцем безпосередньо, обговорюючи всі деталі угоди, включаючи вартість, терміни здачі, порядок оформлення проекту.

На сайті також можна замовити контрольну, дипломну роботу і навіть дисертацію, не кажучи про реферати, лабораторні роботи, практикуми. Сервіс є свого роду віртуальним майданчиком, де студенти можуть знайти кваліфікованого фахівця для допомоги з виконанням будь-якої наукової роботи.

Адміністрація порталу за свою допомогу ніяких комісій не стягує.

До переваг порталу “Все Здав” можна віднести:

–  доступні ціни, оскільки робота ведеться без посередників;

– гарантія якості. Доопрацювання завдань, за умовами сайту, виконується виконавцем безкоштовно протягом 24 годин. В іншому випадку його аккаунт блокується;

– виконавець шукає замовника, а не навпаки. Тобто, користувач залишає заявку, після чого отримує пропозиції щодо виконання роботи від кількох авторів відповідного профілю.

Скільки коштують, приміром, курсові роботи на замовлення? Про вартість послуги замовник і виконавець домовляються самостійно. Портал в цьому випадку виконує роль трансферу, залишаючи гроші на транзитному рахунку до тих пір, поки робота не буде прийнята клієнтом. Тільки після цього виконавець отримає оплату. Все по-чесному.

Якщо вам потрібно, наприклад, замовити контрольну терміново, і отримати готову роботу через кілька годин, фахівці порталу “Все Здав” – до ваших послуг. Звичайно, за терміновість доведеться доплатити, але це дрібниця, порівняно з тим, що навчальна проблема буде вирішена якісно, а ви отримаєте гідну допомогу, що забезпечить Вам оцінку, яка точно не зіпсує вам атестат або диплом.