Думки інтернет-маркетологів щодо використання веб-сайтів для бізнесу

11 Листопада, 20152:30 am

0


Думки інтернет-маркетологів щодо використання веб-сайтів для бізнесу

В Інтернет середовищі вже активно почали обговорювати тенденції просування сайтів у 2016 році. Поки що з’являються лише переклади постів американських інтернет-маркетологів, що прогнозують, якою  буде розкрутка сайтів наступного року. За нашими спостереженнями, ті зміни, які очікують Сполучені Штати та частину Європи не встигнуть повністю вийти та закріпитися на українському ринку. Звісно, українським сайтам теж потрібно готуватися до змін, але вони будуть не такими глобальними, як може здатися на перший погляд.

Рекомендації до просування сайту:

Рекомендація перша: якісне наповнення сайтів

Вже мільйон раз говорили про те, що сео-тексти вимерли, що потрібно додавати максимум фото, відео матеріалів та інфографіки. Говорили, але в Україні таких сайтів чомусь не побільшало, тому наступного року топ 10 займатимуть ті проекти, які встигли максимально візуалізувати свій сайт.

Рекомендація друга: соціальні мережі

Ваші сторінки у фб, вк, твітері та гул+ мають стати вашими повноцінними сайтами. Постійно наповнюйте їх цікавим, унікальним контентом, збирайте підписчиків та відгуки, бо вже зовсім скоро гул почне віддавати майже всі перші місця у пошуку сторінкам соціальних мереж.

Рекомендація третя: маса посилань

Посилання із соціальних мереж мають зайняти близько 5% всієї маси посилань на ваш сайт. Купуйте не просто посилання на сайт, а статтю чи прес-реліз – ви зекономите гроші і набагато швидше отримаєте результат.

Рекомендація четверта: заводьте свої сторінки на порталах відгуків та агрегаторах

У США вже більше року майже всю першу сторінку по безлічі запитів займають сторінки yelp, booking, airbnb, amazon, e-bay та інших гігантів. Для нашого ринку це можуть бути Сландо, «Метнись кабанчиком» та інші. Чому і як це працює? Відгуки покупців та користувачів мають все більший вплив на продажі та просування сайту. Більше відгуків то переглядів – вищі позиції. 

Висновки: Якість та кількість контенту і посилань залишаться в тренді 2016 року