Два способи заробити гроші в мережі

Листопад 14th, 20119:41 am

0


Два способи заробити гроші в мережі

Як заробити гроші в мережі Інтернет, що для цього потрібно? Хочу надати Вашій увазі відомі мені варіанти заробітку грошей в Інтернеті БЕЗ веб-сайту. Кожен з них можна використовувати в тій чи іншій мірі для отримання хорошого прибутку.

Спосіб 1: Розсилка – це надзвичайно хороший спосіб для початку отримання прибутку через Інтернет. Суть такого заробітку надзвичайно проста – Ви просто створюєте онлайн розсилку і додаєте якісний матеріал для своїх читачів. Як на мене, після залучення кількох тисяч читачів на свою розсилку, можна почати заробляти гроші рекомендуючи їм різноманітні тематичні товари. Залежно від якості партнерської програми, Ви можете отримувати до 40% від прибутку.

Таку ж схему можна використовувати, якщо Ви ведете цікавий блог і багато людей люблять читати Ваші статті. Чим більше користувачів підпишуться на Ваш сайт і розсилку, тим більше у Вас шансів заробити в мережі.

Спосіб 2: Інтернет магазини та онлайн торгівля – другий за рахунком метод, але ніяк не по ефективності. Давайте розглянемо як заробити в інтернеті за допомогою цього методу?

Припустимо, Ви не є експертом в жодному із сегментів Інтернет. Ви не знаєте, як створювати сайт, як закачувати його на хостинг та розкручувати сайта. Але в той же час, Ви профі в php програмуванні.

Як все це відбувається?

Припустимо, що у Вас є мінімальні знання в сфері Інтернет технологій, Ви знаєте як створити особистий інформаційний ресурс і трохи розрекламувати його в мережі. Тепер подумайте про свої хобі або інтересах. На їх основі Ви можете створити інформаційний продукт і почати продавати його в мережі за хороші гроші.

Наприклад мій друг – експерт в php програмуванні, ось він створює скрипти і посібники з php, які легко продаються в різних Інтернет магазинах. Також, якщо Вам потрібна певна сума грошей, щоб почати бізнес в мережі – не хвилюйтесь, можна взяти маленький кредит.

Все! Ваша робота закінчена. Тепер, коли хтось купить Вашу книгу, Ви отримаєте чесно зароблені гроші. Єдиним недоліком даного способу є те, що власник магазину за свої послуги бере відсоток від продажів. Яким він буде, це залежить від конкретного Інтернет-магазину.