Історичний центр Львова

7 Вересня, 201211:16 am

0


Історичний центр Львова

У сучасній Україні є величезна кількість цікавих та історично-значимих місць, але, на жаль, лише невелика кількість з цих місць змогла отримати міжнародне визнання та отримати статус захисту Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Історичний центр Львова, який відомий українцям на жителям близького зарубіжжя, як чудовий приклад поєднання архітектурних і художніх традицій, які прославили багаті на історико-архітектурні пам’ятки міста східної Європи.

Будь-який досвідчений турист за рівнем і значимістю місцевих пам’яток скаже, що достойну конкуренцію Львову зможе скласти лише Прага та Краків. Маючи на своїй території понад дві тисячі цікавих пам’яток, Львів займає провідне місце на туристичній карті України та, можливо, Європи.

Матеріал цієї сторінки знаходиться на стадії доопрацювання. Радимо відвідати цікаві тематичні статті на ресурси нижче.

Історичний центр Львова. Сторінка в мережі: uk.wikipedia.org/wiki/Історичний_центр_Львова

Львів – 7 чудес України. Сторінка в мережі: 7chudes.in.ua/nominaciyi/istorychnyj-tsentr-lvova

Ансамбль історичного центру Львова – Світова спадщина ЮНЕСКО. Сторінка в мережі: tsdea.archives.gov.ua/ua/sections/unesco/?page=lviv

Львів у UNESCO – Візитна картка міста. Сторінка в мережі: lviv.travel/ua/index/about_lviv/visiting_card/unesco

Як у багатьох інших містах з багатим історичним спадком, у Львові є величезна кількість цікавих місць, які можна і потрібно відвідати, щоб дізнатись про особливості цього міста та події, які зробили Львів таким, як він є зараз. Але про це уже у наступній частині серії статей про Львів.

Історичний центр Львова – Частина 2
Історичний центр Львова – Частина 3