Як правильно обрати сумку?

3 Вересня, 20092:24 am

0


Як правильно обрати сумку?

У всі часи вишукана сумка і красиве взуття в гардеробі кожної жінки були незамінними, вони слугували і слугують родзинкою в образі жінки. Актуальними ці аксесуари є і сьогодні, завдяки красивому, стильному взуттю та сумці можна відмінно підкреслити свій стиль. Але всі ми знаємо як часом важко обрати правильний аксесуар, тому ми спробуємо Вам сьогодні допомогти дружньою порадою.

Ось кілька порад як проходячи повз вітрини магазину або гортаючи Інтернет сторінки за пошуковим запитом “купить сумку женскую” знайти аксесуар своєї мрії, у нашому випадку це сумка. Давайте ж нарешті дізнаємося як прискорити таку зустріч.

В першу чергу слід пам’ятати, що Вибір сумки потрібно починати з її кольору. Як правило, багато брендів роблять різні варіанти сумок одного тону. Як тільки ви визначилися з кольором, далі можна розглядати варіації форм і моделей. Такий підхід суттєво економить час.

По-друге, розмір сумки має величезне значення. Не варто сліпо слідувати моді, вибираючи дуже маленькі або дуже великі варіанти сумок: вони є підходящими лише для конкретних випадків.

А сумка на кожен день в першу чергу повинна відповідати Вашій особистості та Вашим потребам.

Наступна річ, на яку потрібно звернути увагу це розмір та форма ручок. Самі по собі ручки ролі практично не грають. А ось питання, як і де ви будете носити сумку є принциповим. Сумка на плечі – візуально збільшує груди, на зігнутій руці – стегна, а на прямій – приковує погляд до ніг. Тому обирайте ефект, який потрібен саме вам.

І ще одна дружня порада – не підбирайте сумку в тон взуття. Намагайтеся, щоб сумка і взуття не повторювали один одного ні за кольором, ні за фактурою.

Ідеальна сумка повинна бути добре структурована: так, щоб ви швидко і легко в ній орієнтувалися. Тут знову потрібно звертати увагу на свої потреби – комусь досить однієї просторої кишеньки для мобільного, а комусь може буде мало і трьох великих відділень для косметики, документів та ключів.

І на сам кінець, намагайтеся, щоб сумка поєднувалася в цілому з вашим стилем. Пастельні кольори відповідають романтичному образу, прямі лінії і традиційна форма – класичному.