Як заробити у мережі не маючи сайту?

Листопад 14th, 20119:51 am

0


Як заробити у мережі не маючи сайту?

Дізнавшись про можливість заробити в Інтернет ще в 2004 році, я б ніколи не подумав, що зможу досягти таких вершин у даній сфері бізнесу. Як тільки я прочитав, що «заробити в мережі може кожен», я почав шукати всіляку інформацію, пов’язану в даною темою.

Ще в ті часи я стикався з ресурсами, де мені намагалися продати якісь чудо програми, або інформацію, яка «змінить моє життя». Але за стільки часу нічого не змінилося, зі досі (і як не дивно дуже часто) можна знайти ресурси перепродують книги і програми пов’язані з Інтернет заробітком. Сам не маю нічого проти таких ресурсів, просто справа в тому, що Вам ніхто не дасть 100% гарантії стабільного заробітку.

Як заробити у мережі не маючи сайту?

Як я розумію, не у багатьох людей є час або гроші для створення власного ресурсу. Але одна справа його створити, а інша справа почати заробляти (все не так просто – доведеться знаходити якісну інформацію, матеріали, пробувати оптимізувати сайт під певний запит). Тому, для початку можна почати з чогось простого, але прибуткового і в процесі заробляння грошей замислитися про великий проект, який буде приносити Вам стабільний дохід.

Методи заробити у вільний час (без вкладень або спеціальних знань):

  • Заробіток кліками – використання так званих сайтів активної розкрутки для заробітку методом кликання (відвідування спонсорських ресурсів протягом 20-30 секунд).
  • Файлові хостинги (файлообмінники), які платять за закачаний інформацію до серверів цих ресурсів. Залежно від розміру файла та кількості його закачок, заробляти реально до 15 $ за 1000 закачаних файлів.
  • Плата за реєстрацію – спосіб заробити реєструючись на сайтах спонсорів. Рекламодавці одержують гроші за Ваші реєстрації, і частину грошей віддають Вам, за виконану роботу.
  • Створення свого онлайн бізнесу – на сайті biznesidei.net можна знайти купу безкоштовних ідей – детально ось тут: идеи бизнеса.
  • Інтернет аукціони, де можна перепродувати речі або програми. Є кілька методів підзаробити з аукціонами – продавати свої речі або залучати нових продавців або покупців.
  • Партнерські магазини або аукціони – колись думали створити свій аукціон або магазин в мережі? З партнерськими магазинами, Ви зможете продавати продукти, отримувати частину прибутку і не думати про доставку або зберіганні Ваших лотів.
  • Фріланс заробіток – використовуйте свої знання та вміння для заробітку у вільний час. Таким способом Ви отримуєте можливість заробляти – написанням статей, прес-релізів (будь-якої роботи з текстом), умінням програмувати або створювати ресурси, дизайнерськими здібностями.
  • Метод заробітку з WordPress – маючи найпримітивніші знання в області програмування, Ви зможете заробляти на шаблонах сайтів Вордпресс або Blogger.com