Яку вигоду можна отримати від дошки оголошень?

8 Лютого, 20124:05 pm

0


Яку вигоду можна отримати від дошки оголошень?

Одним з головних інструментів розкрутки сайту є посилання на сайт. Адже посилання на сайт, а також зміст сторінки, де стоїть посилання, являються головними критеріями при підрахунку пошуковими системами рейтинговості сайту.

З таким завданням на початку справлялися каталоги посилань, де будь-хто міг додати посилання на сайт. Класичний каталог являє собою посилання на різні Інтернет сайти, розбиті по тематичним категоріям – це послуги, оголошення, сайти знайомств та інші (одним хорошим прикладом є ця дошка, де можна разместить объявление безкоштовно). Але кількість сайтів зросла настільки, що знайти щось в такому каталозі практично неможливо.

Також варто відзначити, що каталоги поновлюються не дуже ефективно. Багато сайтів вже давно не існують, а посилання на них може стояти ще довгий час. А також гонка за перші місця в рейтингах, пошукових системах перетворила деякі каталоги в майданчики засмічені неякісними посиланнями.

І як результат багато каталогів уже забанені пошуковими системами, а ті що працюють мають невелику вагу при підрахунку рейтинговості сайту. В даній ситуації непогані результати може дати робота з дошками оголошень.

Розглянемо переваги дошки оголошень:

1. Дошки оголошень відвідує велика кількість звичайних користувачів мережі, що збільшує шанси прямого переходу на опитуваний сайт.
2. Безкоштовна дошка оголошень товарів і послуг, має значно більший термін «життя» у порівнянні з каталогами посилань.
3. Пошукові системи лояльніші до дощок оголошень ніж до каталогів посилань. На багатьох дошках можна в оголошенні, або контактах залишати пряме посилання на сайт.
4. Розмір опису для оголошень на дошках оголошень більший ніж в каталогах посилань, що дозволяє розміщувати оголошення у вигляді невеликих оглядів або статей. Адже при індексації посилання дуже важливим є вміст сторінки.
5. За розміщення оголошення на дошках набагато рідше вимагають розмістити зворотне посилання. Ви безкоштовно розміщуєте оголошення, а «дошка» постійно отримує свіжий контент, а отже нових відвідувачів.

Хочу наголосити, що даний спосіб має і свої «мінуси». Деякі дошки не дозволяють розміщувати оголошення на довготривалий термін. Але маючи непогану базу «правильних» дощок оголошень, можна непогано просунути свій сайт.