Найбільш часті помилки в пошуку нового робочого місця

Липень 29th, 20123:13 pm

0


Найбільш часті помилки в пошуку нового робочого місця

1. Почати пошук роботи швидко та активно виходить не завжди, адже ймовірно, Ви ще остаточно не вирішили, яка робота Вас цікавить, і починаєте хапатися за все під ряд, не знаючи з чого почати. Може бути Ви просто ще точно не визначилися зі своїми планами, які стосуються роботи, або може бути у Вас немає достатньої впевненості в своїх силах і можливостях, або ж Ви вживаєте спроби дуже рідко і без відповідного старання.

2. Немає визначеності, тобто Ви не розумієте чітко яка робота Вам необхідна. Навчитися чітко виражати свої цілі – це ціла наука, але для цього головне розуміти які плани є найбільш близькими особисто людині. В останні роки вони, в основному, дбали про інших. Нічого дивного в тому, що, наприклад, для жінок, виховання дітей стояло на першому місці, але тепер прийшов час подумати про себе. Як ідуть справи у Вас? Якщо у вас чіткі цілі і бажання? Як Ви бачите свої плани в кілька наступних років? Яким чином Ви розподілите свій час між сім’єю і роботою? А скільки часу Ви плануєте працювати? Скільки Ви хочете заробляти?

3. Ви абсолютно не знайомі з обстановкою, що склалася сьогодні на ринку праці. Більшість людей вважає, що єдиний шанс знову почати працювати, це повернутися на попереднє місце роботи. Але завжди є велика ймовірність того, що в даний момент немає достатньої кількості робочих місць по Вашій професії. Спробуйте поміняти професію і стати фахівцем в іншій сфері. А Ви зможете освоїти нову спеціальність? Розгляньте неупереджено, як і за якими критеріями Ви вибрали спеціальність – ретельно й обдумано або просто пішли працювати туди, де були вільні вакансії? Вибір спеціальності був свідомим і ретельно обдуманим кроком, який привів Вас до потрібного результату? Можливо, не потрібно тягнутися в мегаполіси з метою знайти високооплачувану роботу? Робота у великому місті не завжди може дати Вам задоволення від роботи. У відповідності зі своїми планами й побажаннями, щодо передбачуваної роботи, в першу чергу варто з’ясувати, які вакансії існують там, де Ви проживаєте.

4. У Вас помилкова стратегія пошуку роботи. Багато людей відносяться до працевлаштування вельми не серйозно і легковажно. Їм не допоможе папка з документами, у разі якщо вони хочуть переписати своє старе резюме про прийом на роботу. Деякі люди думають, що для того щоб влаштуватися на роботу досить переглянути в газеті оголошення з пропозиціями роботи і відразу їм зустрінеться саме те, що їм підходить. Шанс отримати саме цю роботу ілюзорний. Ні, від Вас потрібно набагато більше.

Також багато людей недооцінюють Інтернет і можливості в пошуку роботи, які він надає. Мій знайомий, який живе та навчається в Подольську, з легкістю знайшов собі роботу за допомогою сайту http://irr.ru/.

Розраховувати на робоче місце – це задача, для вирішення якої Ви повинні витратити чимало часу. Але не впадайте в паніку. Кожна перешкода для Вашого пристрою на роботу – це всього лише на всього додатковий питання, яке потрібно вирішити. По-перше, і найголовніше – це усвідомити чого Ви бажаєте, по-друге, слідуючи точно наміченим планом впевнено рухатися до мети.