Найкращий гаджет для сучасного ділового туризму

14 Жовтня, 20153:42 am

0


Найкращий гаджет для сучасного ділового туризму

На сьогоднішній день ще не всі знайомі з таким поняттям, як діловий туризм. Багато про нього чули, але більшість навіть не припускає про переваги таких поїздок.

Пояснюється це в першу чергу тим, що досі туристичні фірми були орієнтовані в основному на організацію поїздок, пов’язаних виключно з відпочинком, але за останній час, з розвитком інвестиційної діяльності і подальшого бурхливого зростання промисловості в країнах азіатсько-тихоокеанського регіону, ситуація різко змінилася .

Головні перспективи розвитку ділового туризму досить багатообіцяючі; експерти сходяться на думці, що незабаром він займе левову частку на ринку туристичних послуг.

Попит з боку підприємців величезний, бажання і можливості у туристичних фірм – у наявності. Останнє слово залишається тільки за підприємствами-виробниками, достатньої інформації про яких, на жаль бізнесменів немає.

А наявність цієї інформації за своєю значимістю величезно, тому саме воно є відправною точкою для вирішення питання про поїздку з боку підприємця, а також організації даної поїздки туристичною фірмою.

Хоча ділова людина відправляється на курорт відпочивати, є такі справи які не можна залишити вдома, адже непередбачувані обставити є важливою складовою підприємницької діяльності. Тому бізнесмени часто беруть в дорогу свої улюблені гаджети та комп’ютерну техніку.

Представники туристичних послуг намагаються надавати якісні комунікаційні послуги, але вони точно уже не можуть гарантувати довге життя гаджетів. У такому випадку потрібно покладатися на самого себе і брати додаткові блоки для зарядки телефону або планшету.

Чудовим прикладом є таких пристрій, як XIAOMI Mi Power Bank. Зарядивши його вдома людина може збільшити тривалість роботи свого улюбленого гаджету в рази (для прикладу, середньостатистичний телефон буде працювати у 4,5 рази довше з портативним зарядним пристроєм XIAOMI, ніж без нього).

Таким чином, підводячи підсумок, можна сказати про актуальність туризму в життєдіяльності людини. З кожним роком у туристів з’являються нові можливості в плані організації свого дозвілля і поїздок. Багато поєднують бізнес-поїздки і відпочинок (Business travel), інші, у зв’язку з постійною зайнятістю, воліють проводити вільний час у колі сім’ї (сімейний відпочинок), і т.д.

Літературні джерела:

Лемента С. В., Ворошилова А.А. Міжнародний характер сучасного туристського ринку: динаміка і напрямки розвитку. // “Проблеми глобалізації та моделі стійкого розвитку економіки”. – СНУ, 26-28 березня, 2008.