Найпопулярніші інформаційні послуги для сучасного туриста

Серпень 3rd, 20145:01 am

0


Найпопулярніші інформаційні послуги для сучасного туриста

За останні 60 років світова індустрія туризму стрімкими темпами пройшла ряд важливих етапів розвитку. Розвиток ринку туристичних послуг відбувається під впливом світової політичної кооперації, бурхливого соціального життя, глобалізації та сучасних інформаційних технологій.

Технологічний розвиток суспільства, за оцінками експертів, ще десятки років не буде зупинятися, тому зараз можна і далі очікувати нові послуги, технології та пропозиції, які можуть зробити туристичні подорожі більш приємними.

На практиці хочеться показати, як сучасні технології та Інтернет допомагають туристам у всьому світі без проблем насолоджуватися своєю відпусткою чи діловим відрядженням:

– електронні гіди у містах туристичного значення: спеціальні електронні маршрути та QR коди у містах можуть замінити сучасному туристу екскурсовода. Це досить зручно та вигідно, якщо час відвідування туристичної дестинації є досить лімітованим.

– електронні мапи та адреси найбільш популярних місць відпочинку, готелів та інших туристичних послуг: з сучасним гаджетом, який підключений до мережі Інтернет загубитися майже не реально.

– можливість пошуку потрібних будь-якому туристу послуг, наприклад послуга оренди автомобіля. Можна просто ввести пошуковий запит і знайти потрібну компанію, або просто зайти на сайт прокату автомобілів в Кутаїсі і у інших туристичних регіонах світу.

– можливості комунікацій: електронні перекладачі це справжня знахідка для туриста, який опинився у країні, національно мовою якої він не володіє. Такий сервіс є також актуальним для людей, які знають англійську мову, але не можуть знайти достойного інформаційного бюро на цій мові.

– онлайн бронювання готелів, ресторанів та способи електронної оплати послуг: носити готівку не завжди є можливість, а з гаджетами ми майже ніколи не розлучаємося, тому досить зручно віддалено заплатити за потрібну послугу і знати, що Ваші фінанси у безпеці.

Це лише найбільш популярні електронні послуги, які є уже доступними для туристів у всьому світі. Не можна забувати, що ця індустрія дуже швидко розвивається, тому нові додатки, послуги і пропозиції уже не за горами. Все це стимулює до відвідання нових цікавих місць та активного відпочинку у віддалених країнах.