Ноутбуки Samsung серії R

Листопад 13th, 20114:57 pm

0


Ноутбуки Samsung серії R

Ноутбуки Samsung серії R – справжні універсали з високою продуктивністю і багатими розважальними можливостями. По суті, будь-який користувач зможе знайти для себе ідеально схожий ноутбук серед моделей даної серії.

Міцні і стильні корпуси цих ноутбуків не тільки відмінно виглядають – в них укладені компоненти, які забезпечують продуктивність, характерну для настільних комп’ютерів топ-класу. Серед достоїнств даних моделей – новітній процесор Intel, операційна система Windows 7 Home Premium, передові комунікаційні технології і потужний графічний адаптер.

Ноутбуки серії R стануть ідеальним вибором не тільки для любителів відео високої чіткості і комп’ютерних ігор, але і для всіх членів сім’ї. Вдома ви або в дорозі, працюєте, вчитеся або відпочиваєте, від ноутбука серії R ви отримаєте все, що вам необхідно. Потрібно лише вибрати найбільш підходящу для вас модель.

Моделі Samsung R780, R580 і R480 відрізняються як потужністю, так і прекрасним дизайном. Оновлений «кришталевий» дизайн, тачпад зі світлодіодним підсвічуванням, зручна низькопрофільна клавіатура, блок цифрових клавіш – все це робить ноутбуки особливо привабливими та приємними в експлуатації. При всій своїй елегантності моделі серії R виконані за найвищими стандартами якості, що підтверджується ретельним тестуванням на міцність в процесі виробництва. Вони надійно захищені від мінливостей повсякденного використання, включаючи захист корпусу від появи подряпин і відбитків пальців.

LED-дисплеї ноутбуків серії R з діагоналлю екрана 17,3 (R780), 15,6 (R580) і 14 (R480) дюймів відображають чітку, яскраву картинку з приголомшливою деталізацією, чому також сприяє потужний відеоадаптер NVIDIA GeForce GT ЗЗОМ. Завдяки широкоформатному співвідношенню сторін 16:9 фільми та ігри високої чіткості виглядають на екранах так, як вони замислювалися, – без спотворень або чорних смуг зверху і знизу зображення. На своєму ноутбуці з цієї серії я встановив гарні шпалери з цього сайту – высококачественные обои на рабочий стол.

Додайте до цього високу продуктивність і багатий набір комунікаційних можливостей – і з ноутбуками R780, R580 і R480 ви зможете побачити, почути і зробити набагато більше, де б ви не були. А за допомогою такої корисної функції, як зарядка портативних пристроїв через USB, коли ноутбук вимкнений, моделі серії R зроблять вашу цифрову життя простіше і приємніше.

Міць і стиль по вкрай демократичною ціною – це ноутбуки R730, R530 і R430. Дані моделі поєднують видатну продуктивність з унікальним витонченим дизайном.

Ноутбуки виконані за найвищими стандартами якості, що підтверджується ретельним тестуванням на міцність в процесі виробництва. Вони надійно захищені від мінливостей повсякденного використання, включаючи захист корпусу від появи подряпин і відбитків пальців.

Любителі відео високої чіткості і динамічних комп’ютерних 3D-ігор оцінять широкоформатне співвідношення сторін екрану ноутбуків (16:9) і можливості потужного відеоадаптера NVIDIA GeForce 31ОМ.

Для ще більшого комфорту користувачів R730 і R530 забезпечені 17-клавішним цифровим блоком – таким же, як у клавіатур для настільних ПК. А багатий набір комунікаційних можливостей, включаючи бездротовий адаптер 802.11 bgn і ПО АпуРС, дозволять вам виходити в Інтернет і отримувати доступ до ваших даних де завгодно і коли завгодно.