Нова зірка сенсорних телефонів Samsung

13 Листопада, 20114:45 pm

0


Нова зірка сенсорних телефонів Samsung

Нова зірка сенсорних телефонів

Зустрічайте нову зірку сенсорних телефонів Samsung Star II! Тепер, завдяки вдосконаленому інтерфейсу TouchWiz 3.0, бути в мережі простіше, ніж коли-небудь. Швидкий доступ до сайтів Facebook і Twitter допоможе спілкуватися з друзями в режимі реального часу. Єдина система управління поштою і повідомленнями Social Hub об’єднає всі Ваші контакти та повідомлення з соціальних мереж, електронної пошти і інтернет-месенджерів в універсальній книзі контактів. А високошвидкісний Wi-Fi допоможе подорожувати просторами Інтернету та завантажувати файли, навіть якщо Ви перебуваєте на великій відстані від точки доступу. Samsung Star II-блискуче виглядає, блискуче працює!

Швидкий і простий доступ до сайтів соціальних мереж

Завдяки швидкому доступу до сайтів соціальних мереж Ви зможете активно спілкуватися зі своїми друзями. Заходьте на їх сторінки, читайте коментарі, спілкуйтесь в інтернет-месенджерах, завантажуйте фотографії – на дисплеї Samsung Star II зручно переглядати будь-який контент. Інтерфейс користувача TouchWiz 3.0 і єдина система керування поштою і повідомленнями Social Hub дозволяють об’єднати всі Ваші контакти та повідомлення з соціальних мереж, електронної пошти і інтернет-месенджерів в універсальній книзі контактів. А віджети автоматичного поновлення соціальних мереж проінформують Вас про кожному вхідному повідомленні в режимі реального часу.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Доторкніться до мобільних технологій нового покоління! Ємнісний сенсорний екран миттєво реагує на Ваші дотику. Вдосконалений призначений для користувача інтерфейс TouchWiz 3.0 з ярликами закладок і панеллю швидкого управління спрощує навігацію по меню телефону. Все налаштовується одним дотиком – від головного розширеного меню до віджетів автоматичного оновлення. А завдяки функції швидкого введення тексту t9 Trace і спрощеної клавіатурі, Ви зможете листуватися з друзями неймовірно швидко.

Мобільні переваги

Samsung Star II розширить межі Ваших можливостей. Завдяки швидкісному Інтернету, навіть на більш віддаленій відстані від точки доступу Wi-Fi, Ви легко зможете працювати з електронною поштою або Пошуком Google. Стандартний роз’єм 3,5 мм дозволить підключити улюблені навушники або портативну акустичну систему. А слот для карт microSD (до 16 ГБ) дасть можливість розширити пам’ять Вашого телефону. Є ще один телефон, який мені дуже імпонує, рекомендую прочитати огляд LG Optimus Link p690.

Стиль, який завжди в моді

Модні тенденції з’являються і зникають, але класичний стиль завжди залишається поза часом. Поєднання металевої окантовки і глянсового корпусу надає телефону характерну витонченість і гармонійність. Вас приємно здивує якість матеріалів і ергономічний дизайн. Samsung Star II тонко підкреслить Ваше почуття стилю!

Основні характеристики:

 • 2G мережі GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
 • Оголошено про випуск: 2011, січень
 • Розміри 107,5 х 54 х 12,4 мм
 • Вага 94 г
 • Тип дисплея: TFT сенсорний екран, 256K кольорів
 • Розмір – 240 х 400 пікселів, 3,0 дюйма (~ 155 точок на дюйм – щільність пікселів)
 • Датчик акселерометра
 • TouchWiz 3.0 UI
 • Внутрішня пам’ять 30 Мб
 • Слот для карт пам’яті MicroSD до 16 Гб
  Передача даних GPRS Class 12 (4 +1 / 3 +2 / 2 +3 / 1 +4 слотів), 32 – 48 кбіт
 • WLAN Wi-Fi 802.11 B / G / N
 • Bluetooth, v3.0 з A2DP
 • Камера – 3.15 MP, 2048×1536 пікселів, перевірка якості
 • Відео – QVGA @ 15fps