Нові системи управління інформацією на сучасних підприємствах

16 Вересня, 201511:54 am

0


Нові системи управління інформацією на сучасних підприємствах

Навіть у складні економічні часи вітчизняна бізнес активність ще показує тенденції до посилення і розвитку. Навіть великі підприємства, що уже досить довго діють на вітчизняному ринку, з розвитком інформаційних технологій почати отримувати більшу кількість конкурентів, часто навіть представників малого бізнесу, але підприємств, які скали на шлях інноваційного розвитку.

Сьогодні відомо, що реєстрація нового підприємства відбувається у досить короткі строки, але лише від правильного менеджменту залежить її успіх. Більш детально про це тут: www.zkg.ua/yuridichni-poslugi/reestratsiya-pidpriemstv.html.

Саме тому підприємства, великі і не дуже, почали вводити системи автоматизації і швидкої обробки інформації. Хорошим прикладом може бути технологія “клієнт-сервер”.

Система “клієнт-сервер” відома вже досить тривалий час, але раніше найчастіше використовувалася лише у великих мережах масштабу підприємства або корпорації.

Саме сьогодні проблема створення Web-інтерфейсу до БД як ніколи актуальна. І рішення цієї проблеми дозволяє удосконалити принцип роботи клієнтської частини.

Сучасний розвиток області комунікації показує, що методи управління клієнтської структурою вимагають оптимальних підходів у прийнятті рішень з метою отримання ефективних результатів роботи. Завдяки чому можна поліпшити економічні показники підприємства. Для використання, в даній ситуації була розроблена система, яка працює на основі технології “клієнт-сервер”.

Робота системи починається з входу, який потрібен для ініціалізації процесу роботи. Система реалізує розрізнений вхід фахівців різного рівня з обмеженими правами роботи, залежно від присвоєного допуску.

Вона дозволяє виконувати перегляд і редагування корпоративної клієнтської бази абонентів підприємства, привносячи удосконалення швидкого доступу до інформації, завдяки інтуїтивному інтерфейсу. Так само дає можливість якісно зробити необхідний пошук в клієнтській базі, завдяки впровадженню вдосконаленого пошуку з необхідними полями відбору. Який полягає в застосуванні програмних рішень, що прискорюють виконання запитів до бази даних.

Сучасна інформаційна система дає можливість інтуїтивно і зрозуміло працювати з великими масивами інформації, що представляють собою специфічні набори інформації про абонентах.

У майбутньому компанія повинна звертати увагу на можливе удосконалення та розвиток системи, що може привнести нові можливості в її роботу.

Літературні джерела:

Дмитрашко С.О. Мусаєва Е.К. Розробка програми для автоматизації та управління клієнтською базою в комунікаційному середовищі. // Проблеми глобалізації та моделі стійкого розвитку економіки. – Суми: 25-27 березня, 2009.