Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ)

18 Листопада, 20113:30 pm

0


Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ)

Є на землі таке місце, де величезні сучасні хмарочоси є сусідами хвилям Перської затоки і багатокілометровим пляжами, де історія дбайливо зберігається в архітектурних пам’ятках, де можна після сафарі по пустелі зануритися в нічне життя справжнього сучасного міста. Тут громадяни дорожать вірою своїх батьків, захищають свій світ в міру сил від впливу західного способу життя і по-східному гостинно зустрічають всіх. Це Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ). Хоча б раз у житті, але кожен повинен побувати у цій надзвичайній країні, повної контрастів, загадок і краси.

Географічне положення

Об’єднані Арабські Емірати розташовані на південному-сході Аравійського півострова. Узбережжя ОАЕ омивають води Оманської і Персидської заток.

ОАЕ – конфедерація еміратів з 2 грудня 1971 року. Столицею є емірат Абу Дабі. Конфедерація утворена сім’ю еміратами. Главою держави є президент. Крім того, кожен емірат має свій уряд і підпорядковані йому служби.

Клімат

ОАЕ – країна з субтропічним кліматом. Сезон для комфортного відпочинку – з початку жовтня до кінця травня. Спека в літні місяці в ОАЕ переноситься більшістю людей дуже погано через дуже високої вологості. Дощі в ОАЕ вкрай рідкісні, але іноді трапляються в зимові місяці (лютий-березень). Всього в середньому по ОАЕ в рік випадає 13 мм опадів, що відповідає 3-4 дощовим дням в Європі. Приблизно один раз в 15 років проходять зливові дощі.

Мова

Державною мовою ОАЕ є арабська. Однак населення ОАЕ – багатонаціональне. Місцеві жителі – араби – складають всього 20 відсотків населення. Решта 80 відсотків – приїхали в країну за контрактом на роботу з Індії, Пакистану, Малайзії, Філіппін, інших країн Перської затоки, країн СНД. Доходить до того, що місцеві жителі, для того, щоб нормально спілкуватися і не відчувати мовного бар’єру у своїй власній країні, змушені вивчати англійську. Більшість службовців, які за родом своєї діяльності стикаються з іноземними туристами, досить непогано володіють принаймні однією європейською мовою.

Релігія

Державною релігією ОАЕ є іслам. Особливо строго дотримуються ісламські звичаї в Рамадан – святий місяць посту. Мусульманам заборонено їсти, пити і палити в денний час доби. Гості також повинні утримуватися від цього (в тому числі жувати жувальну гумку) в суспільних місцях до заходу сонця. Це правило не поширюється на туристів, які харчуються в світлий час доби в своїх готелях.

Гроші

Національна валюта в ОАЕ – дирхам (DHS), який складається з 100 філсів (FLS). В обігу є банкноти: DHS 1000, 500, 100, 50, 10, 5. Обмін валюти можна зробити в обмінному пункті, у відділенні банку, або на стійці адміністрації готелю.

Кредитні картки більшості світових банківських систем приймаються до оплати за послуги в більшості готелю: VISA, AMERICAIN EXPRESS, EUROCARD. Однак, перед виїздом в ОАЕ вам рекомендується заздалегідь проконсультуватися у відділі обслуговування клієнтів вашого банку, чи буде прийматися ваша картка як платіжний засіб за кордоном.

Фотозйомка

Не фотографуйте військові та урядові установи, прапори. Ніколи не фотографуйте арабських жінок. Якщо ви хочете сфотографувати арабського чоловіка – запитайте спочатку дозволу.

Якщо Вас цікавить ця країна і ви хотіли б її відвідати, то на сайті туры в оаэ можна дізнатися як це зробити і скільки це буде коштувати.