Огляд можливостей модернізації діяльності у сфері торгівлі

31 Жовтня, 201612:18 am

0


Огляд можливостей модернізації діяльності у сфері торгівлі

Торговельна діяльність завжди відрізнялася високим рівнем конкуренції та запеклу боротьбу за цільову аудиторію. Але, незважаючи на високий градус конкуренції, працівники цієї сфери намагаються дотримуватися певних стандартів ведення бізнесу.

У торгівлі необхідно дотримуватися загальних правил ділової етики, тобто моральних норм, які є прийнятними в нашому суспільстві – чесність, прозорість, ввічливість.

Етична торгівля означає, що бренд, роздрібні продавці та постачальники несуть відповідальність за те, щоб підприємство було рентабельним та у працівників на виробництві були хороші умови праці. До робітників повинні відноситься справедливо, з гідністю і повагою.

Цих норми повинні дотримуватися всі без винятку працівники підприємства, в тому числі власники і керівники. Будь-яка діяльність, спрямована на продаж, має бути етичною, тобто здійснюватися з урахуванням добрих традицій в області торгівлі. Заборонено надавати споживачам помилкову інформацію, використовувати нечесні або агресивні методи торгівлі.

Сьогодні у представників торгівлі є велика кількість інструментів, які можуть бути використані, як для підвищення ефективності роботи самого підприємства, так і для надання більш якісних послуг для цільової аудиторії.

Для прикладу можна назвати такі технології:

– Логістика та автоматизація товарообігу дозволяють торгівельному підприємству швидше та якісніше доставляти товари та продукти від виробника до своєї торгівельної мережі та споживачів. Інноваційні технології допомагають більш ефективно розробляти маршрути доставки товарів та відстеження доступного вантажу або товару на складах.

– Ефективні системи управління поставками та розповсюдженість доступу в мережу Інтернет зробили онлайн торгівлю доступною для жителів нашої країни. Підприємства торгівлі отримали доступ до якісних серверів vps в Україні, які можуть витримувати велику кількість запитів від потенційних клієнтів.

– Окрім можливості продажу товарів, мережа Інтернет надала вітчизняним торгівельним підприємствам додаткові можливості ведення своєї діяльності, починаючи маркетинговою діяльністю і закінчуючи сервісною діяльністю. Торгівельні мережі активно розвивають дистанційні послуги для своїх клієнтів та публікують розширені каталоги своєї продукції, що дозволяє жителям навіть найвіддаленіших куточків країни дізнатись більше про потрібний товар та зробити замовлення.

– Офіційні сторінки в соціальних мережах та корпоративні сайти дозволяють покупцям і клієнтам компаній вести діалог з торгівельними мережами та отримувати детальну інформацію про додаткові сервісні послуги.

Літературні джерела:

Головченко Є.Р., Філіпішина Л.М. Ділова етика в торговельної діяльності. // Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва: наукові пошуки молоді. – Харків : ХДУХТ, 2016. – Ч. 2. – 595 с.