Про охорону навколишнього середовища

26 Січня, 201210:48 am

0


Про охорону навколишнього середовища

З деякого часу у свідомості громадськості існує уявлення, що здорові умови навколишнього середовища належать до гідного людського життя, але що вони у сучасному промисловому суспільстві дуже занедбані. Все ясніше розуміють люди, що багатого забезпечення матеріальними товарами недостатньо. Настільки ж важливими є багато інших якостей життя. Для добробуту людині необхідний здоровий ландшафт, тиша, чисте повітря, прозора вода, неотруйні продукти харчування.

А в наш час та у нашій країні ці проблеми являються проблемами першої важливості. Ці основні потреби мають бути задоволеними. Але вони не є звичайними у промислово-технічному світі. Наша країна відома своїми високими горами із чистим повітрям та красивими лісами, але промисловий прогрес може напряму перекреслити бездоганну репутацію нашої країни.

Багато клопоту завдає забруднення повітря. Велика кількість шкідливих речовин з труб промислових підприємств, електростанцій і жилих будинків випускається у повітря. Автомобілі, інші транспортні засоби виробляють мільйони тонн отруйних речовин. Вони впливають посередньо та безпосередньо на рослинне, тваринне та людське життя.

Ці отруйні речовини також викликають хвороби. Дуже шкода, що на відміну від Європейських країн, де є безліч законів, які допомагають підтримувати “зелений” спосіб життя, наша влада дозволяє небезпечні викиди у атмосферу. Хороші автозапчастини може дозволити собі будь-який автовласник, але якщо влада цього не вимагає, тоді чому витрачати зайві гроші (чомусь так думають багато автовласників, але це не є правильно).

Забруднені води завдають людині та тваринам серйозної шкоди. У ці води щоденно виводяться промислові стічні води, технічна вода з промислових підприємств, багато хімікалій у миючих і пральних засобах та добриві, а також відходи та побутові стічні води.

Крім того, щорічно у кожній країні виробляється дуже багато сміття. Більшість мешканців збирають регулярно різні відходи та вивозять їх. Але взагалі вивезення сміття, перш за все у великих містах, є особливою проблемою.

Відчутної шкоди завдає мешканцям міст шум. Люди відчувають його постійно на вулиці, на робочому місті, вдома. Вони страждають від шуму навіть уночі. Тому в першу чергу треба задуматися над проблемою самому і може навіть впливати на своїх близьких та знайомих.