Основні переваги економ імплантації зубів

Січень 14th, 20135:25 am

0


Основні переваги економ імплантації зубів

Давайте розглянемо основні переваги, які отримають пацієнти завдяки появі імплантатів? Першою перевагою зубної імплантації є те, що процес лікування є локальним і немає необхідності обточувати власні зуби під коронки.

Ще однією істотною перевагою зубної імплантації є факт, що встановлення в кістку імплантатів буде запобігати розсмоктуванню тканин в області відсутнього зуба.

Також хочемо сказати, що ззовні імплантований зуб нічим не відрізняється від власного здорового зуба, тому звикнути до нього буде досить легко.

По завершенні пацієнт лікування не відчуває найменшого дискомфорту. Нарешті, імплантатами можна заміщати дефекти зубного ряду будь-якої протяжності. В ідеальному варіанті кількість встановлюваних імплантатів визначається числом відсутніх зубів, тобто на місце одного відсутнього зуба ставиться один імплантат, двох – два і так далі.

Але така можливість не завжди є наявною. Тому потрібно пройти повне обстеження і слідувати порадам лікаря. З особистого досвіду знаю про хороших спеціалістів з клініки “Первый Доктор”. Більш детально про їх послуги та читайте тут. Мені запропонували обрати технології MIS чи Nobel. Для мене найкращим варіантом було MIS і не можу скаржитися.

Варіанти протезних конструкцій можуть бути досить різними. Є однією умовою є те, що власний зуб і зуб-імплантат виконують свої функції в різних режимах: один має певну ступінь рухливості, а інший нерухомо закріплений в кістці.

Тому якщо неможлива установка розбірних мосто-подібних протезів, які забезпечують мікро-рухомість, то власні зуби і імплантати в єдину конструкцію зазвичай намагаються не зв’язувати.

Не можна не брати до уваги момент для психологічної реабілітації пацієнтів, які з якихось причин рано втратили зуби.

Імплантати незамінні в складних випадках. Бувають ситуації, коли традиційними методами протезування взагалі неможливо допомогти людині. Але установка імплантатів дозволяє відтворити відсутні точки опори і надійно зафіксувати на них знімний протез, що є досить хорошим виходом із ситуації.

На передній ділянці кістки як верхньої, так і нижньої щелепи є достатня кількість кісткової тканини, де можна поставити кілька імплантатів, тому імплантація залишається однією з найбільш затребуваних послуг стоматолога.

Знімний протез відновлює повноцінну жувальну функцію на 60-65%, і якщо додати імплантат, що додає до цієї цифри ще 20-25%, то в сумі цілком реально відновити жувальну здатність на 80-90%.

Таким чином, імплантація впливає на поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту і підвищує якість здоров’я пацієнта в цілому. Навіть у тих рідкісних випадках, коли можлива установка лише 2-3 імплантатів, існує кілька способів надійної фіксації знімних протезів.

Звичайно, «прорахувати» всі можливі варіанти і запропонувати той, який буде оптимальним для пацієнта, здатна тільки команда фахівців з великим досвідом і глибокими знаннями в цій області.