Основні стилі суконь для наречених

11 Липня, 201211:33 am

0


Основні стилі суконь для наречених

На весіллі кожна дівчина хоче бути чарівною, адже це найважливіше свято в її житті. Процес організації весілля є досить хвилюючим, але приємним. Сама відповідальна справа це правильно підібрати весільну сукню, в якій Ви себе почували б красиво і комфортно. На цьому етапі важливо не помилитися з сукнею, і зрозуміти, яка весільна сукня підійде Вас найкраще. Для цього достатньо віддати перевагу певному стилю і підібрати сукню по фігурі. Цей вибір може бути простішим, якщо зрозуміти якими є основні стилі весільних суконь.

Почнемо з легкості сукні в стилі «Ампір», де головний акцент це завищена талія. Ця модель весільної сукні є універсальною, тому підійде будь-якому типу фігури. Це найкращий вибір для майбутніх мам. Весільне плаття в стилі «Ампір» мінімізує можливість підбору великих прикрас і додаткових деталей.

Давайте тепер розглянемо стиль «Романтика». Традиційні весільні сукні, які мають корсет вгорі і пишну спідницю внизу відносяться саме до цього стилю. Дану модель ще називають бальною сукнею. Якщо Ви струнка наречена з ідеальною талією, то дана модель сукні чудово це підкреслить. Але будьте обережні обираючи цю модель, якщо Ви низького росту.

До речі про елегантність, весільна сукня в стилі «Елегант» це подовжене і вузьке плаття, яке щільно облягає тіло. Дана модель вимагає красивої фігури, адже підкреслити вишуканий смак і красиву фігуру допоможе виріз на спині або глибоке декольте.

Якщо ваша верхня частина фігури є крупнішою, ніж нижня, ідеальним весільним платтям для Вас, буде плаття в стилі «Принцеса». Дана модель сукні славиться особливим силуетом за рахунок вертикальних швів, що йдуть від плечей до самого низу.

Корсетна весільна сукня, складається з корсета і окремої спідниці. Корсет щільно облягає тіло, піднімаючи груди, і стягує талію, що робить її максимально стрункою. Дана модель користується популярністю серед струнких наречених володіють пишними грудьми.

Тепер давайте звернемо увагу на сукні короткої довжини. Стиль даної моделі славитися назвою «Кокетка». Відрізняється, як ми вже говорили короткою довжиною зазвичай до коліна. Якщо у Вас гарні ніжки, то дана модель підійде саме Вам!

Навіть дуже вибагливі наречені зможуть знайти сукні, які їм підійдуть відвідавши сайт: «Свадебные платья из Китая». Даний подавець пропонує безкінечний вибір суконь для наречених.