Особливості творчості Ані Лорак

26 Червня, 20139:10 am

0


Особливості творчості Ані Лорак

У нашому суспільстві виховне значення мистецтва сьогодні є як ніколи актуальним. Музика формує не лише музичні смаки молодого покоління, але і його етичні й естетичні ідеали. Музичне мистецтво є одним з універсальних і оптимальних засобів осягнення історії. Активно і різноманітне воно впливає і на окрему особистість, і на суспільство в цілому.

Виховний і розвиваючий потенціал музичного мистецтва протягом багатьох століть привертав увагу вчених і педагогів. Стародавні греки намагалися використовувати музику, як для виховання звичаїв людей, так і для затвердження гармонії особистості з навколишнім світом. У музичній естетиці країн Стародавнього Сходу музика становила найважливіший елемент виховання і входила до числа наук, обов’язкових для вивчення. В епоху раціоналізму і німецької класичної філософії пропагувалася думка про музику як про мистецтво єдності протилежностей, оскільки в ній панує глибока задушевність і проникливість і разом з тим найсуворіша розсудливість.

Всі ці твердження варіюють відкриту в далекому минулому закономірність: величезний духовний вплив музики на людину, її здатність впливати на її емоційно-чуттєву сферу і сприяти гармонізації внутрішнього світу людини. Думка про моральному значенні музики не втратила своєї актуальності і в наш час. Перспектива впливу музичного мистецтва на особистість людини була розкрита вченими, які підкреслювали, що сама музика не диктує конкретних вчинків, але від неї багато в чому залежить, які сили вона додасть життя, що вивільнить, а що нападе в глиб свідомості.

Наша країна ніколи не була бідною на таланти в сфері музики. І яскравою зіркою на сучасній естраді безумовно є Ані Лорак.

Ані Лорак за часи свого перебування на вітчизняній сцені зарекомендувала себе не тільки як чарівна дівчина та телеведуча, але і перспективна виконавиця з красивим голосом та мелодійним репертуаром. Своєю творчою діяльністю вона не раз привертала до себе увагу суспільства і зараз має репутацію цілеспрямованої та успішної особистості.

Недарма Ані Лорак запрошують на виступи по телебаченню та на інтерв’ю у сучасні журнали, а її гастрольні виступи збирають тисячі прихильників у містах не тільки України, але і країн СНД. Наприклад, дуже скоро у державному Кремлівському палаці відбудеться сольний концерт нашої співачки, а більш детально про цю подію можна дізнатися з цього сайту концерты Ани Лорак 2013.

Лорак гастролювала по всьому світу і записала більше 12 альбомів на сьогоднішній день і не можна не відзначити, що в багатьох піснях вона виступила автором. Її першою мовою є українська, але вона співає російською та англійською мовами. Про її вдалий виступ на пісенному європейському конкурсі Eurovision Song Contest можна згадувати лише з гордістю. Як було уже сказано, вона також стала популярною телеведучою та автором дублювання мультфільмів.

Теги: