Переваги та недоліки Інтернет телебачення

Вересень 26th, 20127:00 am

0


Переваги та недоліки Інтернет телебачення

Онлайн-ТБ є новим щаблем розвитку сфери теле- та радіомовлення. З тих пір, як з’явився високошвидкісний доступ до Інтернету, з’явилось безліч варіантів передачі відео дуже високої якості, що дає можливість транслювати його в режимі реального часу. Все це дозволяє будь-якому користувачеві Інтернету дивитися улюблені фільми, серіали і телепередачі, що транслюються кабельним або супутниковим телебаченням, просто зайшовши на сайт будь-якого сервісу онлайн-телебачення.

Як не дивно, у онлайн-телебачення є ряд різних переваг перед звичним нам телебаченням. Першою перевагою є, безперечно, мобільність, яку надає Інтернет-ТБ. Ви абсолютно вільно можете дивитися свої улюблені телепередачі вдома, в Інтернет-кафе, в офісі або просто, використовуючи бездротову мережу на вулиці, – Ви не обмежені ні чим. Навіть перебуваючи на іншому боці земної кулі, наприклад в Бразилії, Ви з легкістю зможете дивитися улюблені українські чи російські канали, не відчуваючи ніяких проблем.

Кількість каналів, що транслюються онлайн-ТБ сервісами, як правило перевершує пакети операторів кабельного ТБ, часом навіть найдорожчих. Завдяки цьому прямо у себе на моніторі Ви можете дивитися безліч каналів, практично з будь-яких країн і будь-якими мовами. І, що важливо, канали, які Ви будете дивитися, обираєте Ви самі, а не фірма-постачальник послуг супутникового телебачення.

Так само явною перевагою сервісів Інтернет-телебачення перед звичайним телебаченням є досить зручна система пошуку необхідного каналу. На відміну від простого телевізора і його звичайних методів перемикання каналів онлайн- ТБ сервіси обладнані досить зручною системою навігації. Тут Ви можете побачити будь-які характеристики телеканалу, такі, як країна мовлення, мову або ще що-небудь, а так само опис телеканалів. Але за програму телепередач можете не хвилюватися, є багато ресурсів, як цей: какие программы будут на калане НТВ, де програму можна найти 24/7. Деякі сервіси надають програму телепередач, деякі надають можливість створювати список обраних каналів і так далі. Найчастіше є опція пошуку телеканалів за назвою. Все це робить Інтернет-телебачення дійсно зручним.

Звичайно ж, беззаперечно заявляти про абсолютну перевагу Інтернет-телебачення над звичайним телебаченням не можна. Так як негативних моментів у ньому теж хоч відбавляй. По-перше, сервісів Інтернет-телебачення нескінченна безліч, але якістю вони особливим не відрізняються. Часто буває так, що з усіх трансльованих каналів, відтворюються дуже не багато, так як сервіс погано модерується. В цілому, якщо набрати в пошуковику запит “онлайн тв”, то Ви знайдете дуже мало по-справжньому зручних ресурсів.

Якщо поставити за мету знайти реально якісний і зручний ТБ-портал, що дозволяє дивитися телевізійні канали в онлайн режимі, то найкращим рішенням буде пошукати якісь нові ресурси.

Онлайн-телебачення рік за роком стає все більш популярним, з’являється багато нових сервісів, якість трансляцій постійно зростає. І цілком можливо, що в майбутньому ми будемо дивитися улюблені передачі за допомогою онлайн-ТБ, а не по телевізору. Тому, якщо Ваше з’єднання з Інтернетом дозволяє, а по телевізору не транслюються ті канали, які Ви хотіли б дивитися, шукайте їх на онлайн-ТБ сервісах і отримуйте задоволення!