П’ять унікальних земних куточків для молодят

1 Червня, 20122:56 pm

0


П’ять унікальних земних куточків для молодят

В нашому чудовому світі є багато різноманітних місць для молодята можуть провести найкращий день у своєму житті. Все частіше молодята обирають для весілля країни, де можна провести весільну подорож, отримавши пречудові фотографії та найприємніші враження на всю життя. Це так романтично – весілля у віддаленій точці світу. Давайте розглянемо найцікавіші куточки світу, де можна провести весільну церемонію.

Франція

Перевага, звичайно, віддається самій романтичній країні – Франції, хоча це одна з найдорожчих країн, багато людей все марять про чудеса романтичного Парижа, про мальовничі французькі провінції, про пляжні курортах в Ніцці. Відпочинок і весілля у Франції – це перлинні пляжі й мальовничі гірські схили з садами. Романтика витає в повітрі сонячних днів і ночі наповнені жаркими ритмами музики. Шкода тільки, що в Парижі можна провести лише символічну церемонію тим, хто вже зареєстрував свій шлюб у своїй рідній країні, але погодьтеся, заради того, щоб випробувати особливі відчуття у підніжжя Ейфелевої вежі.

Мальдіви

Уявіть собі: блакитне-блакитне небо, найчистіша вода, навколо пальми і ви вдвох на березі, на тлі чудової квіткової арки, з букетом ніжних орхідей, або Ви біжите по золотому піску вздовж прозорої води, плескаєтесь в ній, Ви щасливі і ні про кого зараз не думаєте крім вас двох … Мальдіви – це кораловий архіпелаг, рай для всіх, хто цікавиться дайвінгом, острів абсолютно безпечний і спокійний, можна сказати кокосовий рай.

Італія

Історія найвідомішої закоханої пари пов’язана саме з цією країною, і вона не могла залишитися без пильної уваги молодят. Весільні реєстрації проходять тут прямо у Вероні, у місті закоханих. Тут панує атмосфера величі древньої культури і багатої спадщини античності, краси пейзажів. В Італії є все: і морські курорти, і стародавні міста, і гірськолижні схили Альп, так що у весільній подорожі тут нудьгувати не доведеться.

Іспанія

Іспанія – палка і темпераментна країна. Весілля тут можна провести прямо в серці Барселони, а так само в церквах, монастирях і на березі моря. Іспанія не може не подобатися! Ця гучна, колоритна країна незмінно залишає свій слід у житті кожного, чия нога ступала на простори цієї країни.

Кіпр

Кіпр порадує молодят своїм м’яким кліматом, чудовим сервісом в готелях та красивими пляжами.

На нашу думку, це найпопулярніші земні місця для неземної любові. Але не потрібно забувати, що кожна пара може замовити надзвичайні обручальные кольца і почати ламати стереотипи, відзначивши своє весілля ще у більш екзотичному куточку планеті. Думаю, Ви зможете перетворити його на свою казкову історію, зі своїми маленькими таємницями, зі своїм продовженням щасливого сімейного життя.