Погляди науковців на зародження життя

16 Серпня, 20125:39 am

0


Погляди науковців на зародження життя

Посилюються дебати навколо теми походження людини, заполоняють засоби масової інформації, як цунамі. Насправді ці дебати на тему про існування Бога, і чи може бути наше походження пояснено без нього. Дехто намагається довести, що наука і віра не сумісні. Їх основна передумова полягає в тому, що матеріальний світ – це все що існує. Стефан Джей Гоулд зазначив:

“Людське життя є всього лише результат чудового еволюційного події”

Але нові проникнення у Всесвіт спростували такі спрощені погляди. Квантова механіка виявила, що матеріальний світ базується на невидимому світі субатомних частинок, які повністю нематеріальні. І більш ніж 95% нашого Всесвіту містить темну матерію та енергію, яка знаходитися поза науковим спостереженням. Так само вчені відкрито обговорюють інші виміри, де проходження крізь стіни і телепортація можуть бути реальністю. Дилема для матеріалістів в тому, що ці простори знаходяться поза компетенцією науки.

Не дивлячись на всі ці загадки, матеріалісти одностайність стверджують їхню віру в Всесвіт, в основі якої немає здорового глузду. Але точка зору матеріалістів Голда і Доукінса не відображає число думок учених, які бачать в нашій Всесвіту прояв руки Творця. Інші не заходять так далеко, що б захищати розумне творіння, але погоджуються в тому, що за створенням стоїть якийсь супер розум.

Дивно, що спусковим гачком для нових дебатів є нові карколомні відкриття з декількох наукових дисциплін. Ці нові відкриття переконали деяких вчених, що є очевидні факти, які свідчать про те, що у витоках створення нашого Всесвіту лежить розумний задум. Ці вчені не зацікавлені в тому, щоб приносити релігію в клас науки. Однак, вони не бачать конфлікту між релігією і наукою, і хочуть, щоб очевидності говорили самі за себе, чи лежить в основі всього супер розум.

Ранні вчені, такі, як Коперник, Галілей, Бекон, Ньютон, Паскаль і Фарадей, вірили в Біблійного Бога як в об’єктивну правду і порядок. Філософ Франциск Шеффер зазначив, це саме Біблійна релігія дала світові ідею, що світ був створений розумним Богом, і це дало науці спонукання шукати істину за допомогою спостереження і експериментів.

Багато вчених сьогодні вірять в Творця. Але є так само величезна кількість людей вірять в процес створення. Деякі вчені вірять у те, що Бог створив все за природними законами, в той час, як інші вірять, що Він створив або направив природні закони на те, щоб створити наш Всесвіт і життя в ній.
Ейнштейн назвав це так:

“Цей розум настільки переважаючий, що в порівнянні з ним, все систематичне мислення і дії всіх людських істот, навряд чи можуть бути названі слабким Його відображенням”. Альберт Ейнштейн.

В наш час є ще багато речей, які вченим потрібно буде пояснити, візьмемо той самий Бермудский Треугольник.

З тих пір, як Ейнштейн і багато інших провідних вчені відкривали вражаючі нові факти, які допомагали проникати в витоки нашого Всесвіту. Нові відкриття були зроблені в останні десятиліття, в основному в трьох наукових дисциплінах: астрономії, молекулярної біології і палеонтології.