Поради по вибору чохла для нового iPhone 5

16 Серпня, 20134:25 pm

0


Поради по вибору чохла для нового iPhone 5

У компанії Apple є багато прихильників, які з радістю користуються продуктами цього виробника і з радістю чекають новинок. Абсолютним улюбленцем публіки став телефон Apple iPhone, еволюція якого уже сягнула п’ятої моделі. Хоча багато критиків кажуть, що гаджет iPhone 5 не є революційним, але він ще продовжує еволюціонувати у бік досконалості. Нова версія айфона змінила свої розміри – стала трохи довше, тонше і легше свого попередника попереднього. Ширина телефона при цьому не змінилася.

Апарат виконаний у сучасному матовому корпусі, його задня панель – алюмінієва. Цю модель обновили компактним роз’ємом “Lightning”для підключення до ПК. Двосторонній порт дозволяє підключати пристрій будь-якою стороною.

Одна з основних змін в телефоні iPhone 5 торкнулася дисплея – його діагональ складає уже 4 дюйма, а роздільна здатність сягнула позначки у 1136 x 640 пікселів.

Щодо технологічного наповнення, воно виявилось таким: двоядерний гігагерцевий процесор ARM-архітектури, інтегрований графічний чіп від PowerVR, 1 Гбайт оперативної пам’яті, а також модулі Wi-Fi, Bluetooth, GPS. Пристрій підтримує LTE і CDMA. Оновилася до нової версії і мобільна операційна система від Apple.

Число покращень в ній досить є досить великим, хоча вони і не є глобальними – це і вбудований цифровий гаманець, і додатковий ряд піктограм на стартовому екрані, і нові версії геолокаційні програми, які тепер не використовують технології Google, і інтеграція з Facebook, і поліпшення у програмі розпізнавання голосу Siri, а також змінений інтерфейс ряду програм.

Новинку від Apple досить тепло зустріли користувачі – за перші кілька днів продажів було реалізовано понад 5 млн штук. Якщо Ви бажаєте придбати і свою копію такого гаджета, рекомендуємо одразу захистити його за допомогою якісного мобільного чохла.

На завершення хочемо дати кілька порад як обрати правильний чохол для iPhone 5 від ishtuki.com.ua:

– обирайте чохол-бампер, якщо Ви часто користуєтесь своїм телефоном і не хочете, щоб додаткові елементи чохла заважали Вам користуватися девайсом;

– фліп-чохол обирають люди, які хочуть максимально захистити свій телефон від механічних пошкоджень – часто такі аксесуари виробляють с міцних матеріалів чи зі шкіри, щоб продовжити час їх експлуатації;

– силіконові чохли кейси найчастіше обирає молодь, адже такі вироби дивують своєю різноманітністю та можливістю індивідуалізації.

Хочеться сказати, що ринок аксесуарів для мобільних телефонів Apple росте із небаченою швидкістю, тому навіть тяжко категоризувати всі чохли для нового айфону, тому радимо відвідати магазин, щоб обрати те, що саме потрібно Вам.

“Автор написаного не відомий” – детально в правилах користування UaStudent.com.