Потреба в розвитку Інтернет інструментів для бізнесу

16 Січня, 201411:48 am

0


Потреба в розвитку Інтернет інструментів для бізнесу

У сучасному світі широко використовуються інформаційно-управлінські архітектури та набори комп’ютерних засобів, які частково автоматизують роботу великих компаній та маленьких організацій. Одним із критеріїв ефективності таких архітектур, є оцінка бізнес процесів, так як саме вони показують, як на підприємстві організовано виконання основних робіт.

Існує необхідність в доступних інструментах, призначених для моделювання бізнес-процесів. Вітчизняні підприємці активно працюють над створенням онлайн систем, які будуть дозволяти моделювати, зберігати, а також обирати найбільш підходящі бізнес процеси для кожної організації індивідуально. Така тема є актуальною, тому що на даний момент такі системи існують лише в офлайн режимі.

Існують безкоштовні системи, але вони не мають сховища готових рішень, що ускладнює навчання роботі з подібними системами. Онлайн система дозволить створити репозитарій готових рішень і надати засіб для створення власних. Дане програмне забезпечення реалізовуватиме головні ідеї моніторингу та бенчмаркінгу. Моніторинг бізнес-процесів – основний інструмент керівника і всього підприємства і структурного підрозділу.

Надання послуг в режимі онлайн це особливість ведення бізнесу у наш час. Використання інформаційних технологій для пошуку свіжих рішень та надавання послуг це завдання кожного керівника. Послуги в сфері ІТ потребує все більша кількість організацій. До цього списку можна віднести:

– інструменти для організації електронної звітності;

– хостинг послуги для розміщення веб сайтів компанії;

– електронний документообіг;

– та більш специфічні ІТ послуги, так як послуги візуалізації, які використовую компанії, що працюють з 3D моделями. Більш детально про таку послугу можна дізнатися з цього сайту: аренда рендер фермы.

Регулярний, грамотний моніторинг бізнес-процесів дозволяє керівнику вчасно реагувати на всі зміни всередині підприємства, отримувати максимальну вигоду, знижувати витрати. Бенчмаркінг передбачає створення еталона для організацій зі схожими завданнями на основі успішність окремих організацій. Також бенчмаркінг організує процес обміну досвідом між організаціями та створенню нових технологій ведення бізнесу.

Web-інструментарій моделювання бізнес-процесів може допомогти вивести бізнес на новий рівень організації, а так само дозволить починаючим підприємцям організувати структуру управління своїм підприємством, ґрунтуючись на досвіді попередників.

Відомості про авторів: Матвєєв В. М., Дьомін М. К.

Теги: