Практика усного мовлення в позааудиторній роботі з студентами, що вивчають іноземну мову

23 Квітня, 201310:56 am

0


Практика усного мовлення в позааудиторній роботі з студентами, що вивчають іноземну мову

Багаторічний досвід викладання мови, дозволяє відзначити великий інтерес студентів до вивчення англійської мови, яка давно уже стала мовою науки та спілкування в Інтернеті. Навчальна діяльність студентів не обмежується заняттями з англійської мови та літератури. Продовженням уроків є позааудиторна робота, яка в умовах відсутності мовного середовища відіграє велику роль. Вона поглиблює і закріплює знання, отримані на уроках англійської викладача. Участь студентів у різних видах позааудиторної роботи дозволяє їм поліпшити монологічну і діалогічну мову, а також проявити свої індивідуальні здібності і таланти, зрозуміти менталітет, свята та звичаї народу, мова якого навчається.

Серед різних видів позааудиторної роботи найбільш популярними серед студентів є фестивалі, літературні вечори та студентський театр. Саме ці форми дозволяють студентам максимально використовувати навички говоріння на практиці.

Дуже часто учні відвідують курси іноземних мов www.dlab.com.ua, де мають змогу спілкуватися з носіями мови, практикувати свою вимову, вчитися правильно будувати речення, переглядати фільми, щоб зрозуміти особливості національного спілкування.

Вони не тільки знайомлять студентів з творчістю американських та британських письменників, а й дають їм гарну можливість виступити з повідомленням, брати участь у конкурсах творів і вікторинах, читати вірші, грати вистави, робити книжкові виставки, стінгазети та ін.

Студентські вистави дозволяють великому числу студентів проявити себе в якості директора вистави, акторів, гримерів, костюмерів, освітлювачів і декораторів сцени, перекладачів, відповідальних за музичний супровід вистав, афіші, буклети, квиток і ін.. Авторські програми і сценарії, відео та фотоматеріали літературних вечорів і вистав будуть представлені більш детально в доповіді.

Всі зазначені позааудиторні заходи неможливі без великої підготовчої роботи, без додаткових занять, що включають роботу студентів над вимовою, наголосом, інтонаційним оформленням англійської розмовної, і сценічної, мови. Практика усного мовлення в позааудиторній роботі зі студентами показує результати навчання російської мови як іноземної – успіхи студентів в оволодінні англійською мовою і ті недоліки і помилки, над якими їм потрібно працювати.

“Автор написаного не відомий” – детально в правилах користування UaStudent.com.