Про інвестиції в нерухомість

26 Червня, 20121:51 pm

0


Про інвестиції в нерухомість

Інвестиції – іноземне слово, яке вже увійшло в наш побут. Все частіше і частіше люди вживають його.

Інвестиції в нерухомість – що це таке?

І взагалі, який вид інвестицій обрати?

Для чого інвестувати?

Чи можливо інвестувати в період кризи?

Як пов’язано інвестування з достатком?

Я думаю кожна людина хоча б раз в житті задавала собі таке питання. В даній статті цю тему ми піднімаємо не випадково. Справа в тому, що наше майбутнє формується зараз, а те, що ми вже маємо – це заслуги наших минулий діянь.

Інвестування – це один з елементів збагачення. Не випадково люди відкладають свої гроші і вкладають їх куди-небудь. При цьому відкладені гроші утворюють нові гроші.

Інвестування в нерухомість – це один з таких інструментів. Але цим треба займатися грамотно, а не лише аби прикупити яку-небудь квартиру або будинок. І сьогодні хочемо розкрити Вам секрети давніх жерців, використовуючи які Ви самі зможете придбачи собі відмінну квартиру або садибу, а може і навіть замок!

Отже, секрети:

1. Інвестуйте в площу – це означає, що потрібно купувати простору квартиру, щоб у кожного був свій особистий простір – в ідеалі своя окрема кімната – це дуже важливо! Як свідчить стародавнє знання – простір це перша головна складова успіху!

2. Житло ніколи раніше не будувалося просто так. Навіть зараз дикі племена, в глухих селах використовують якийсь певний принцип. Не просто так будинки будуються. А міські будинки, якщо запитати, чому вони розташовані саме так, ніхто не скаже. Тому що вулиці так розкреслені, тому, що архітектор так намалював. Якщо раніше в давнину людини запитати: «Чому саме так варто твоє житло?» Він скаже: «Мій будинок стоїть так, щоб відповідати сторонам світу».

3. Також важливо вибрати місце, де ви збираєтеся купувати квартиру або будинок. Найкращий варіант – це гора або височина. Тобто це місце, на якому розташований сам будинок. У низині і ярі накопичується негативна енергія, яка обов’язково буде впливати на вас. Звичайно, складно що-небудь змінити, коли Ви живете в несприятливій зоні. А якщо говорити в наш час, то ціна нерухомості залежить від престижу району. Можна сказати, що в Росії, у Московській області дуже вигідно купувати нерухомість (якщо Вас зацікавила така інвестиція, то рекомендую відвідати цей ресурс: купить квартиру в Можайске на http://irr.ru/)

4. І, звичайно ж, у Вашій квартирі потрібно вибрати місце для духовної практики, медитації – це можна сказати святе місце вашого будинку.