Про вивчення іноземних мов

29 Січня, 20122:51 pm

0


Про вивчення іноземних мов

Так я накинувся тоді з особливою старанністю на вивчання англійської, і тут потреба примусила мене стати винахідливим та знайти шлях, що значно полегшує вивчення будь-якої іноземної мови.
Цей простий шлях полягає в тому, що треба багато читати вголос, не робити перекладів, вчитися щоденно по одній годині, завжди записувати розробки про цікаві речі та виправляти їх під контролем учителя, вчити напам’ять та на кожному наступному уроці напам’ять переказувати все, що виправили до цього.

Моя пам’ять була, оскільки я не тренувався з самого дитинства, слаба, але я використовував кожну мить та навіть крав час для навчання. Щоб скоріше засвоїти особливо добру вимову, я відвідував регулярно двічі англомовну службу у церкві та вимовляв, слухаючи проповіді, пошепки кожне слово. Кожного разу, коли мене кудись відсилали, навіть у дощ, я носив з собою книгу, з якої я постійно щось вчив напам’ять.

Я ніколи не чекав на пошті, не читаючи. Так я покращував мою пам’ять і зміг врешті через 3 місяці з легкістю щоденно на кожному уроці слово в слово розповідати моєму вчителеві 20 друкованих сторінок англомовної прози, після того, як я їх тричі уважно перечитував. Від великого хвилювання я дуже мало спав, і усі нічні години, коли не спалось, я використовував для того, щоб повторювати у думках усе, що було прочитане ввечері.

Оскільки вночі пам’ять більш зібрана, чим удень, мої нічні повторювання були дуже корисними. Я рекомендую цей засіб кожному. Так уже через півроку мені вдалося, здобути ґрунтовні знання англійської мови. А зараз я хочу розвивати ще більше свої знання інтернаціональної мови і в першу чергу мови Інтернету. Я уже передивляюся інформацію про ВУЗы Николаева і бажаю знайти найкращий факультет, де зможу здобути найкращі знання мови.

Вивчення мови це постійна робота, мережа Інтернет, цікаві сайти та спілкування з носіями мови – це головні помічники у якісному вивченні мови.