Репетитор – найкращий помічник для сучасного школяра

24 Жовтня, 20158:45 am

0


Репетитор – найкращий помічник для сучасного школяра

Протягом навчання у вищому навчальному закладі або ж перед вступом до університету багато школярів стикаються з проблемою браку знань у тому чи іншому предметі. Якщо з гуманітарними предметами абияк можна впоратися самостійно, наприклад, перечитати літературу, методичні журнали, то з точними науками все не так легко. У даній ситуації поки хтось не розтлумачить тему і не розкладе все по поличках, сам навряд чи чогось доб’єшся. Саме тому багато школярів вдаються до послуг репетиторів.

Знайти школяреві репетитора в нашій країні, наприклад у Києві досить просто. Деякі викладачі самі пропонують школярам свою допомогу, або ж рекомендують знайомих фахівців.

Багато репетиторів надають свої послуги, поміщаючи оголошення в Інтернеті, в газетах або на дошках оголошень в університетах. Не варто думати, що в якості репетитора підійде будь-який фахівець, який більш-менш розбирається в предметі.

Учитель повинен бути і психологом, і вміти підбирати індивідуальний підхід до кожного учня. Репетитор – це найкращий помічник в оволодінні матеріалом. Він допоможе освоїти предмет, відновити призабуті знання зі школи.

Якщо Ви обрали Інтернет для пошуку помічника, то знайти репетитора в Києві з математики можна на сайті http://preply.com/kiev/repetitory–matematika. При виборі фахівця треба звертати увагу на деякі нюанси, які допоможуть дізнатися, чи зможе допомогти вчитель оволодіти необхідними знаннями або від нього краще відмовитися.

Першим ділом, треба враховувати кваліфікацію репетитора. Кваліфікація повинна бути на рівень вище, ніж в учня. Також важливу роль відіграє і методика, за якою буде навчати репетитор. Якщо при співбесіді репетитор повідомляє, що як такої методики немає, то він не зможе надати допомогу.

Досвідчений професіонал повинен запропонувати своєму учневі, як мінімум пару методик, по якій він навчає учнів.

Також варто звернути увагу на те, щоб репетитор допомагав у написанні контрольних і лабораторних робіт. Деякі студенти просто купують такі роботи у фахівців, але при цьому вони не отримують взагалі ніяких знань і це може погано вплинути на результат іспитів.

Найкраще вирішувати завдання разом з репетитором, вникати в їхню суть і шлях вирішення. Це не тільки гарантує відмінну оцінку, але отримання знань.