Розкладні столи трансформери та функціональні меблі у сучасному інтер’єрі

Серпень 17th, 20133:49 am

0


Розкладні столи трансформери та функціональні меблі у сучасному інтер’єрі

Сучасний бурхливий розвиток технологій дійшов до всіх сфер нашого життя. Зараз все стає автоматизованим та полі функціональним, винятком не стали навіть наші меблі. Сучасні виробники кажуть, що здатність меблів до трансформації це вже не розкіш, а велика необхідність. Тому багато деталей інтер’єру можуть виконувати кілька функцій, що економить місце та гроші покупців.

Розширенню функціональності предметів інтер’єру сприяло небажання пересування меблів з одного місця в інше. Попередниками нинішніх модульних систем були комоди-скрині. Вони легко транспортувалися, вміщували достатню кількість речей і гармонійно виглядали в будь-якому інтер’єрі. Бум на здатні до різних трансформацій меблі стався в другій половині минулого століття, коли у великих містах у великій кількості почали з’являтися новобудови. Болісне для багатьох квартирне питання змінилося на аналогічним – інтер’єрним. Виявилося, що облаштувати простір без втрати квадратних метрів непросто. Саме тоді на допомогу прийшли меблярі з розкладними диванами, розсувними столами та іншими необхідними атрибутами домашнього комфорту.

Прості дизайнерські маніпуляції в свій час зробили справжню революцію в меблевому бізнесі. Секрет кожного предмета-трансформера криється в його конструкції. Багато виробників пішли далі, випускаючи колекції, в яких елементи різних предметів легко компонуються один з одним, утворюючи якийсь один великий елемент. Але все ж головна роль залишається за основним модулем і системою механізмів. Чим досконаліша остання, тим легше буде експлуатація предмета і довше її строк.

Останніми роками виробники продемонструють кухонні модулі, які легко інтегруються в будь-який простір і змінюють свій зовнішній вигляд. Ряд виробників оснащують моделі своїх меблів за останнім словом техніки, інтегруючи в них планшети, музичні програвачі та системи управління.

Трансформери – результат копіткої праці розробників, які продумували все до найдрібнішої деталі. Розміри і пропорції розраховані до міліметра, а предмет являє собою єдиний злагоджений механізм, у главу кута якого покладені функціональність і універсальність. Можна просто згадати розкладнi столи, функціональність яких часом дивує. Ряд чудових прикладів таких столів можна знайти на веб сайті lamelio.com.ua/ua/rozkladni-stoli-transformeri.

Модульні корпусні системи, багатофункціональна м’які меблі, столи-трансформери є незамінними і вірними помічниками в облаштуванні та подальшому перетворенні простору. Сьогодні не обов’язково бути власником компактної квартири, щоб, економлячи простір, придбати предмети з хитромудрими технічними складовими. Здатність йти по життю легко уособлює не тільки спосіб мислення, а й побут. Звідси і прагнення до періодичних змін інтер’єру, завдяки використанню прихованих від стороннього ока можливостей предметів меблів. Дизайнери з кожним роком приділяють все більшу увагу темі розробки предметів-трансформерів.

Попит на ці вироби і пропозиція збільшуються в геометричній прогресії. Основна вимога до нових концептів – йти в ногу з часом або навіть випереджати його. З цієї точки зору виготовлення товарів, здатних до трансформації і маніпуляціям різного роду, – безумовний козир в руках виробників меблів. І якщо придбання будинку на колесах комусь здається зухвалою витівкою, то легкі на підйом меблі можуть покласти початок численним творчим експериментам. Використовуючи її, можна не тільки перетворювати інтер’єр. Модульність конструкцій спрощує транспортування і дозволяє змінювати місце проживання з тією ж легкістю, з якою жінка змінює вбрання.

“Автор написаного не відомий” – детально в правилах користування UaStudent.com.