Серіали – відмінний спосіб поліпшити настрій та розслабитися

Жовтень 7th, 201210:35 am

0


Серіали – відмінний спосіб поліпшити настрій та розслабитися

Сьогодні можна без всяких проблем подивитися абсолютно будь-який серіал і в будь-який час. Для цього необхідно просто зайти на сайт серіалу і переглянути його в мережі. Десь двадцять років серіал розуміли лише як бразильський багатосерійний фільм. Тоді вважали, що ці фільми створені для людей пенсійного віку і домогосподарок, які мають багато вільного часу. Правда, сьогодні, можна сказати, що серіал – це кіно для всіх завдяки, їх різноплановості. Деякі сучасні серіали знайшли не мало шанувальників. Це ті фільми, вторинний перегляд яких приносить не менше задоволення, ніж перший.

Припустимо, візьмемо серіал “обдури мене”, також іменований теорія брехні. Лайтман є головним героєм фільму, по ньому важко сказати, що він відчуває і про що він думає, здається, що він глухий до проблем інших, роботу він розглядає, як спорт: не стільки хоче допомогти іншим, скільки реалізувати свої здібності. Його зброя – це пильний погляд, який розповість Лайтману, що приховує підозрюваний. Його робота – частина його самого, він в ній розчиняється без залишку, і це приносить йому повне задоволення. Саме тому Лайтман кращий в совій сфері. У кожній наступній серії новий сюжет, всі історії не далекі від правди, якщо добре придивитися. Переглянувши хоч одну серію, у Вас виникає мимовільне бажання розгадати секрети співрозмовника по його міміці, поглядів, жестів. І це означає одне – серіал вартий того, щоб витратити на нього вільний час.

Якщо Вас цікавлять серіали пов’язані з складною працею лікарів, то можу порекомендувати серіал склифосовский.

“Мене звати Ерл” – серіал для тих, хто хоче розслабитися, посміятися і отримати заряд хорошого настрою. Зовні головний герой – це недолугий хлопець, який через усіх сил намагається налагодити своє життя. Ситуації настільки комічні і безглузді, в які герой потрапляє, що дивуєшся, як же його ще земля носить. Адже можна всього цього уникнути, якщо тверезо глянути на речі, але Ерл не з тих, хто шукає легкі шляхи. Головний герой навіть до в’язниці потрапив, тільки тому, що вирішив позбавити від страждань дітей винуватиці правопорушення. Тюремне ув’язнення не обіцяє нічого хорошого, але про це Ерл подумати не встиг. Загалом, ситуації різні, але всіх їх поєднує комічний сюжет. У серіалі Ви також побачите різних знаменитих акторів (Алісса Мілано, Періс Хілтон …), які знялися в одній або декількох серіях.