Що потрібно знати про догляд за шкірою

24 Лютого, 20146:46 am

0


Що потрібно знати про догляд за шкірою

Догляд за шкірою потребує ретельної та постійної уваги. Адже це одиничний акт, і навіть не та процедура, яку потрібно виконувати тільки раз на декілька тижнів.

Шкіра кожної людини потребує індивідуального постійного догляду. Взагалі, сам по собі догляд за шкірою це один з аспектів гігієни, а також це і підтримка кольору та стану шкіри.

Наприклад, сьогодні є багато засобів для епіляції та епіляції, але більша половина з них в дійсності можуть вам сильно нашкодити, та зіпсувати зовнішній прорив шкіри. Тому, рекомендується лазерна епіляція Львів, яка є значно ефективнішою та практичною, аніж безліч інших способів. Лазерна епіляція проводиться на будь-якій частині тіла.

Шкіра в залежності від частини тіла за своєю структурою не однакова, ви це повинні були помітити. Наприклад, шкіра на обличчі на така як на спині та руках, і шкіра на ступнях значно грубіша ніж будь-де інде. Це зумовлено практичною функцією, яку виконує шкіра на тій чи інакшій ділянці.

Шкіра на ступнях і повинна бути грубою, адже в інакшому разі як можна було б людина багато ходити без значного дискомфорту та мозолів. Шкіра на обличчі не повинна бути грубою, оскілки обличчя мало контактує з різними поверхнями з зовнішнього середовища. Шкіра на ліктях та колінах дещо зморшкувата та грубіша ніж на загальній частині руки чи ноги, це тому, що власне в тій локації знаходяться суглоби, і це їх мінімальний додатковий захист.

Враховуючи те, що шкіра по всьому тілу не однакова, то і догляд за нею повинен бути відповідним до її специфіки. Таким чином, для кожної ділянки тіла необхідний свій специфічний догляд. Догляду обличчя зазвичай приділяється найбільша увага, адже на обличчі є потові залози, виділяння яких інколи треба регулювати допоміжними засобами.

Так, зазвичай, для обличчя використовуються тоніки та лосьйони. Креми для зволоження, та засоби для очищення шкіри. Тіло загалом рекомендується змащувати кремом після прийому ванни чи душу, або хоча б через раз, оскільки будь-який гель для душу чи мило, вимиває не тільки бруд але мінімальну мікрофлору шкіри, підсушуючи її, для того, щоб запобігти швидкому її старінню та розтяжкам, необхідно її зволожувати звичайними кремами, лосьйонами, молочком чи маслами.

П’яти та ступні вимагають пілінгу та інтенсивнішого зволоження, оскільки шкіра в таких ділянках досить жорстка, суха.