Що потрібно знати про процедуру відбілювання зубів

Вересень 1st, 20131:45 pm

0


Що потрібно знати про процедуру відбілювання зубів

Існують три види відбілювання зубів:

1) відбілювання зубів для зміни кольору емалі шляхом видалення нальоту.

Процедура проводиться в кабінеті стоматолога. Для відбілювання лікар використовує концентрований розчин перекису. За одну процедуру зуби можуть стати біліше на 12-14 відтінків.

2) Також Ви можете зробити це самостійно, придбавши необхідний комплект у стоматолога. Лікар підготує для вас капу, наповнену гелем, яку необхідно носити кілька годин щоночі протягом двох тижнів . Цей гель може відбілити зуби приблизно на 8 відтінків

3) Використання паст, які можна придбати в будь-якому магазині. Також ефективні відбілюючі смужки – вони зроблять ваші зуби білішими на 2-3 відтінки.

Процедура відбілювання не завжди ефективна. Відбілювання може виявитися неефективним якщо Ви носите брекети або маєте пломби в передніх зубах

Розчин не вплине на колір цих матеріалів, вони будуть тільки виділяться на тлі вибілених зубів. Краще всього порадитися зі стоматологом перед використанням будь-яких засобів для відбілювання зубів, особливо якщо у вас багато пломб, коронок або дужа темна емаль, а також Ви можете прочитати цікаву інформацію на сайті отбеливание зубов.

До побічних ефектів відбілювання можна віднести:

– зуби можуть стати чутливими до гарячого або холодного;

– розчин для відбілювання може викликати подразнення ясен, але воно, як правило, проходить після закінчення процедур.

– неправильно підібрана капа може зашкодить яснам.

– Зрідка пацієнти скаржаться на такі побічні ефекти як біль у горлі, зубний біль, поколювання, головний біль .

Пам’ятайте, що результат відбілювання не вічний, і Ваші зуби будуть знову повільно темніти. Люди, які піддають свої зуби впливу їжі і напоїв, що містять барвники, відзначають потемніння емалі вже через місяць. Ті, хто уникає вживання шкідливих продуктів, зберігають білосніжну усмішку на рік і більше, без необхідності повторного проведення процедури.

Якщо ви не можете відмовитися від улюблених напоїв, використовуйте соломинку, щоб рідина не стосувалася передніх зубів. Чистіть зуби або полощіть рот після вживання продуктів чи напоїв з барвниками. Дотримуйтесь гігієни порожнини рота: чистіть зуби мінімум двічі на день і хоча б раз на день використовуйте зубну нитку для видалення нальоту.

Використовуйте спеціальну зубну пасту 1-2 рази на тиждень для запобігання пожовтіння емалі. В інший час використовуйте звичайну пасту.

Залежно від методу відбілювання вам може знадобитися повторне проведення процедури кожні 6 місяців або через 1-2 роки.