Шкідливі фактори впливу на зір людини

14 Грудня, 20132:56 pm

0


Шкідливі фактори впливу на зір людини

Сьогодні все частіше і частіше можна зустрічати людей у яких уже в ранньому віці з’явилися проблеми з зором. Враховуючи сьогоднішні умови, то одним з найбільш шкідливих факторів є комп’ютер. Багато людей, які змушенні майже весь свій час проводити у роботі з ним, оскільки в цьому полягає їх специфіка.

Також, сьогодні комп’ютер це зручний засіб для використання мережі Інтернет, в якому є ціла бездонна різноманітної інформації навчального характеру, а тому всі студенти та школярі потребують його. Ну і не виключаємо те, що дає Інтернет – це можливість підтримувати спілкування через різні соціальні мережі та програми зв’язку. На комп’ютері можна встановити безліч різноманітних на будь який смак ігор. І інколи гаяти на них свій час.

Тобто, причин для проводження більшості часу з комп’ютером дуже і дуже багато. Тепер варто зрозуміти чому ж саме це шкодить нашому зору. В основному. Причиною погіршення зору внаслідок тривалих контакті в з комп’ютером в тому, що ви перцюючи з ним, починаєте на багато повільніше кліпати очима, через що, зовнішні покриви ока пересихають та стають уразливими. Також, ви постійно і тривало концентруєте увагу на предмет на одній і тій самій відстані, тим самим м’язи ока стають менш еластичними, і коли потім. Вам потрібно подивитись на дальній чи дуже близький предмет, ви його погано бачите, оскільки м’яз не може чітко сфокусуватися.

У людей у яких поганий зір, раніше був лише один вибір – це носити окуляри, проте сьогодні завдячуючи сучасній медицині стали досить доступними лінзи. При чому, вони бувають надзвичайно різні, як одноденні, так і такі, що можна не знімати на ніч, або й такі які 3 місяці можуть бути у вас в очах.

Якщо вас цікавить, де можна купити одноденні контактні лінзи, то таку інформацію ви зможете отримати на цьому сайті, а також ознайомитися з відповідними деталями.

Сьогодні, існує досить велика кількість вправ, які можуть допомогти покращити вам зір, за умови, що ви почнете дотримуватися всіх необхідних правил та режимів. Також необхідно включити в раціон харчування всі вітаміни, які відповідають за зір, і першим в списку повинен стати вітамін Е. Ви можете почати вживати їх як в натуральному вигляді, просто шукаючи харчі. Які його містять, або ж купити в аптеці відповідні пігулки.

Теги: