Сни та їх значення

Жовтень 6th, 20093:53 pm

0


Сни та їх значення

Ви колись замислювалися, чому ми бачимо сни? Особисто я собі задавав таке запитання – чому ми бачимо сни і як сни можуть бути такими різними і барвистими? Наука тисячоліттями намагається пояснити природу снів і зрозуміти їх, в такі дослідження вкладаються маси грошей і зусиль, але чи можемо ми покладатися на такі дослідження?

Ще наші далекі предки були впевнені, що сни це коли душа відділяється від тіла і знаходить свободу. У снах ми можемо їхати кудись на машині, при цьому зовсім не вміючи водити або робити речі, про які ми можемо лише мріяти.

Уві сні ми легко можемо потрапити в наше дитинство, знову опинитися у минулому, а також відвідати нові світи нашого майбутнього або минулого. Якщо розбудити людину, ви тим самим перериваєте мандрівка його душі, а на думку стародавніх душа просто могла не встигнути повернутися назад в тіло. Вчені теж диктували не менш цікаві теорії про те, що за час дня організм людини накопичує особливі речовини, які в підсумку викликали втому мозку. Після сну дані речовини зникають і ви знову можете бути бадьорими. Втім немає однозначної відповіді на питання про сни навіть зараз.

Цікаво, що сліпі люди також можуть бачити сни, ті хто втратив зір під час життя бачить такі ж сни як і ми, ті хто народився сліпим бачить звукові і запахові сни. Сни бачать абсолютно все, але більшість снів ми забуваємо. У снах ми зустрічаємо людей, яких до цього вже зустрічали у своєму житті. Для деяких людей всі сни є чорно-білими. Люди, хто курять бачать менш яскраві і барвисті сни, ніж ті хто кинув палити або зовсім не палив.

А що робити коли сниться та чи інша річ або місце? У снах є багато знаків, які треба вміти розуміти і трактувати. Особисто я, коли не розумію зміст своїх снів, читаю сонник.

Наприклад, всі ми мріємо про багатство і фінансову незалежність. Сни ж, в яких ми бачимо своє збагачення, отримання чогось, насправді збудуться. Але при цьому потрібно звертати увагу на наступне: чи було це збагачення головним змістом сну або тільки побічним випадковим явищем.