Способи вирішення проблеми очищення води у домі

23 Листопада, 20155:30 am

0


Способи вирішення проблеми очищення води у домі

З проблемою якості питної води стикаються люди з різних куточків планети Земля і наша країна далеко не є виключенням. Нераціональне використання побутової хімії та хімікатів сільськогосподарського призначення, забруднення навколишнього середовища призвело до поступового забруднення водних ресурсів та зменшення кількості джерел питної води в країні.

Особливо гостро проблема постачання чистої питної води стоїть у містах, де більшість житлово-комунальних систем є застарілими та зношеними. Не дивлячись на старання комунальних служб, використання води з крану без її попереднього фільтрування є небезпечним, оскільки забруднюючі рівні можуть змінюватися залежно від сезону або погоди.

Фільтрація є важливим фактором для забезпечення високої якості води.

Зарубіжні наукові джерела звітують про те, що використання фільтрів для води допомагає зменшити ризик виникнення шлунково-кишкових захворювань на 33% завдяки видаленню роду паразитичних протистів та лямблій з питної води.

Якщо у потребі використання фільтрів для води у більшості людей не виникає, то коли справа доходить до вибору правильного фільтру та компанії постачальника, проблеми виникають майже у всіх.

У такому випадку радимо звертати увагу на репутацію поставника та зробити в Інтернеті пошук компанії яка:

– має і віртуальне і фізичне представництво: потрібно розуміти, що через Інтернет купувати легко та швидко, але добре знати, що компаніє є солідною і надає консультації своїм клієнтам у брендовому магазині;

– має достатній вибір фільтрів виробників різних країн у продажі;

– має хорошу репутацію та достойні відгуки в мережі.

Провівши свій аналіз, можемо сказати, що компанія Альфафільтр добре підходить під вищезазначений опис. Детально ознайомитися з їх пропозиціями можна на цій сторінці у мережі Інтернет: http://alfafiltr.com/filtryi-pitevoj-vodyi/

У їх товарному асортименті є різні види фільтрів для питної води:

– Фільтри-глечики для домашнього користування;

– Системи зворотного осмосу;

– Проточні фільтри для тих, хто вирішив серйозно зайнятися проблемою очищення питної води для своєї сім’ї;

– Пуріфайери – компактне та стильне рішення проблеми очистки води для офісу чи дому.

Фільтри для води забезпечать Вас водою, яка буде мати кращий смак і запах, адже вони добре видаляють хлор і бактеріальні забруднення різних видів, тому Вам лише потрібно визначитися з типом системи очищення для Вашого дому.