Способи заробляти в мережі на безкоштовних сайтах

Листопад 14th, 201110:26 am

0


Способи заробляти в мережі на безкоштовних сайтах

Я вже писав, що заробити в мережі дійсно реально, все залежить лише обраного способу, за допомогою якого Ви будете заробляти гроші. Заробіток за допомогою сайтів вимагає багато часу – його треба вистачати на технічну підтримку, розкручування сайту та написання цікавої інформації. Але якщо використовувати безкоштовні хостинги веб-сайтів або блог платформи, то можна зекономити багато вільного часу.

Безкоштовні хостинги блогів чи сайтів мають як і позитивні, так і негативні сторони, але вони чудово підходять для новачків Інтернет бізнесу (не потрібно гроші і часу для оренди сервера і вивчення його функціональності або конфігурації).

Інформація: Найчастіше я і багато веб-майстрів використовують безкоштовні хостинги для створення додаткової репутації головного ресурсу в який я вкладаю не тільки гроші, але і величезну кількість часу. Сам я починав з простого, після університету шукав роботу (один хороший ресурс допоміг мені знайти інформацію про роботу, детально тут – работа в банке) і паралельно розвивав ресурс про економічні справи та заробіток в мережі. Мій сайт зазнав успіху і зараз я хочу поділитися порадами.

Розрізняють декілька видів безкоштовних хостингів:

  • Хостинг блога, без можливості обрати движок сайту – прикладом може стати web-сайт Blogger.com (найпростіша платформа для новачка Інтернет комерції)
  • WordPress хостинг (WordPress один з кращих менеджерів вмісту сайтів) – пропонує більше функціональності, але і тут Вам не вдасться модифіковані скрипти.
  • PHP / MySQL хостинги – повна свобода вибору або установки CMS менеджерів. Так само є можливість встановити простий HTML ресурс. Головний недолік – величезна кількість реклами і часті неполадки в роботі.

Вищевказаний список відформатований від найлегшого, до самого складного. Чесно я починав з Blogger.com, потім поступово перейшов на WordPress, який до цих пір використовую на 98% своїх проектів.

Обмеженість функціональності програмного забезпечення безкоштовних хостингів забирає у Вас кілька можливостей заробляти на власному ресурсі. Створивши якісний сайт, нехай скажімо на Blogger.com , Ви зможете заробити наступними способами:

  • Рекламні оголошення (типу CPC – cost per click – оплата за клік). У даній ситуації у Google Adsense немає конкурентів. При використанні Blogger.com, рекламні блоки можна буде створити, відрегулювати під дизайн блога і додати прямо з адміністраторського розділу.
  • Тут теж можна продавати рекламне місце – різні спонсорські посилання, місця під статті і банери.
  • Партнерський маркетинг та додавання реферальних посилань – два додаткових методу, які зможуть Вам допомогти заробляти.
  • Не забуваємо про біржі статей і продаж місця під спонсорські статті чи прес-релізи використовуючи Blogun.ru, J2J.ru.

Отже, у мене коротко вийшло розповісти про деякі методи та способи заробити з веб-сайтом (використовуючи платний і безкоштовний хостинг).