Стильний одяг унікальна складова іміджу

30 Травня, 20123:25 am

0


Стильний одяг унікальна складова іміджу

В житті сучасних людей одяг відіграє величезну роль. Гарний одяг уже давно став невід’ємним атрибутом щасливого життя будь-якої людини. Провідні психологи розробили теорії, які можуть багато сказати про характер, звички та манери людини, подивившись на те, як вона одягається і в що вона одягнена. Та й про статус, становище в суспільстві, рівень доходів і вид діяльності одяг скаже достатньо. Не дарма в народі кажуть, що «зустрічають по одягу» (хоча про продовження прислів’я не можна забувати).

Красиво та стильно одягатися – це, скоріше всього, талант, який даний далеко не кожному. А вигадувати новий одяг і диктувати моду – взагалі мистецтво!

Вважається, що захоплюватися модою і слідувати її правилам є прерогативою слабкої статі. Але, як не дивно, більшість модельєрів і трендсетерів в області одягу, чоловіки. Та й уміння (або, принаймні, бажання) просто красиво одягатися і розбиратися в одязі все більше і більше стає притаманне чоловікам.

Те ж стосується й інших споконвічно жіночих областей: манікюру, зачісок, косметики. У майстрів манікюру все частіше можна зустріти саме чоловіків, чоловічі зали в модних перукарських відвідуються не гірше жіночих, а здатність розбиратися в одязі і моді – лише продовження перехоплення інтересів жінок чоловіками.

В цьому немає нічого дивного. Манікюр, зачіска, одяг – це елементи нашого образу. А одяг грає в цьому, мабуть, головну роль; навіть володіючи прекрасним манікюром, зробленим професійним майстром, маючи стильну зачіску від кращого в місті перукаря, без модного дизайнерського одягу неможливо по-справжньому виглядати на всі сто відсотків. І це стосується і жінок, і чоловіків. Адже в наш час зовнішність має величезне значення у всіх областях нашого життя: на особистому фронті, при укладенні контракту, на ділових переговорах, в повсякденних справах, під час відпочинку. Також не можна забувати і про вишукані аксесуари. Найпопулярнішим чоловічим аксесуаром вважають годинник. Ті, хто бажає підкреслити свій статус гарним годинником, може прочитати про копии часов Breitling або навіть придбати собі такий аксесуар.

Стати володарем дійсно стильної та модного одягу не так просто як здається. На жаль, в торгових центрах і великих магазинах рідко зустрічається справжній дизайнерський одяг від професійних модельєрів. Та й одяг якого саме з дизайнерів-модельєрів вибрати?

На відміну від майстрів манікюру та педикюру, перукарів, візажистів, косметологів, працівників салонів краси, які користуються стандартними прийомами і застосовують однакові підходи в роботі, створення одягу – справа творче і індивідуальне. А виходять в результаті цього моделі одягу повинні не тільки підходити Вам, але і бути стильними, сучасними, модними, зручними і оригінальними. Небагато авторів можуть похвалитися талантом створення такого одягу.