Сучасні види ефективної реклами

Листопад 21st, 20126:26 am

0


Сучасні види ефективної реклами

Класифікації реклами запропоновані як у вітчизняній, так і в зарубіжній літературі. Підстави класифікації виділялися з економічної точки зору, в силу чого вони не відображали особливостей правового регулювання тих чи інших видів реклами. У зв’язку з цим необхідно дати класифікацію реклами з правової точки зору. При цьому за основу візьмемо вже описані в літературі критерії класифікації реклами, а види реклами сформулюємо виходячи з їх юридичної значимості, тобто з точки зору виділення їх у чинному законодавстві.

1. За спрямованістю на аудиторію:

а) реклама, спрямована на неповнолітніх. Забороняється звертати безпосередньо до неповнолітніх рекламу алкогольних напоїв, тютюну та тютюнових виробів.
б) інша реклама (та, яка спрямована на інші категорії споживачів).

2. За територією розповсюдження:

а) Міжнародна реклама. До неї пред’являються вимоги (норми) законодавства відразу декількох країн, у зв’язку з чим єдина міжнародна рекламна кампанія повинна відповідати самим суворим вимогам з існуючих в країнах розміщення реклами.

б) Національна реклама. До неї пред’являються вимоги законодавства однієї країни. Виділення цього різновиду реклами проводиться у зв’язку з необхідністю її відмежування від міжнародної реклами, до якої буде застосовуватися законодавство більш ніж однієї країни.

в) Регіональна реклама.

г) Реклама місцевого значення. Вона може регулюватися актами місцевих органів влади, суб’єктам держави, законодавством. Зазвичай місцеві органи влади вирішують питання, пов’язані з особливостями розміщення зовнішньої реклами (гармонійність рекламних щитів з естетичним виглядом населеного пункту і т. п.).

Новітні види зовнішньої реклами

Світлові короби

Даний вид зовнішньої реклами входить в ряд недорогих, але ефективних. Область застосування необмежена: магазини, бари, виставки, скрізь, де присутні люди, яким Ви хочете розповісти про свій продукт, товар, послугу.

Передня панель світлових коробів виконана з акрилу, полікарбонату або банерної тканини. На задній кріпляться електропроводка, лампи денного світла або неонові труби. В цю панель вставляється графіка з Вашою інформацією, яку можна роздрукувати за допомогою такої техніки як: широкоформатные плоттеры roland. Можуть бути також двосторонні світлові короби. У такому випадку, підсвічування кріпиться між передньою і задньою панелями.

Вивіска

Вивіска – найважливіший елемент рекламного оформлення будь-якої фірми, компанії, офісу, ресторану, магазину та ін.. Успіх бізнесу завжди залежить від того образу, який цей самий бізнес має, а втілення образу – першорядне завдання Вашої вивіски. На ній не можна економити, так як це рівносильно тому, що Ви б стали недбало ставитися до свого зовнішнього вигляду.

Реклама на автотранспорті

Реклама на автотранспорті – відносно новий вид реклами, який весь час розвивається і охоплює з кожним днем нову аудиторію споживачів. Завдяки рекламі на автотранспорті збільшується ефективність, підвищується запам’ятовуваність візуальної інформації.

Переваги:

– низька вартість;
– широке охоплення цільової аудиторії;
– приваблення уваги споживачів;
– реклама діє в постійно мінливій обстановці, не встигаючи набридати людині.