Тенденції розвитку ринку торгових автоматів

8 Липня, 201312:36 pm

0


Тенденції розвитку ринку торгових автоматів

Ефективність організації вендинг-бізнесу в сучасних економічних умовах показує, що в останні кілька років у стрімко розвивається вендінг-бізнес – бізнес з торговими автоматами.

Вендінг – малий бізнес, але при правильному підході до організації може перетворитися в бізнес-імперію.

Потенціал ринку торгових автоматів величезний. У країні проживають мільйони потенційних користувачів торговельних апаратів, і лише мала частина має до них доступ раніше. Але ситуація стрімко змінюється.

Цікаво, що ринок торговельних автоматів в даний момент не дуже насичений. За прогнозами, повне насичення відбудеться тільки через 7-10 років.

Фреон Украина

При цьому даний бізнес володіє наступними перевагами:

– Людям властиво захоплюватися новим і невідомим, ніж постає торговий автомат в очах більшості.

– Через торговельні автомати можна продавати товари, які часто не зустрінеш в магазині. Найчастіше це: напої, солодощі, квіти, легке взуття, преса, книги і т.п.

– На обслуговування покупця апарат витрачає мінімум часу.

– Автомату не властиві людські емоції: він не втомлюється і не дратується, дозволяє надійно і комфортно здійснити будь-яку покупку. Навіть іноземець без праці здійснить покупку за допомогою торгового автомата.

– Торговий автомат працює за принципом: спочатку гроші, потім товар.

– Конкуренції в цій сфері поки практично не спостерігається.

– Потрібен мінімальний стартовий капітал для початку бізнесу.

– Термін окупності у нашій країні коливається від 2 до 11 місяців, а в розвинених країнах – в межах 1-2 років.

– Немає необхідності в офісних та складських приміщеннях.

– Апарат прекрасно обходиться без реклами.

Звичайно, як і у будь-якого бізнесу, у бізнесу з торговими апаратами є і свої мінуси, головний з яких те, що торговий автомат – це машина і, як будь-яка машина, може зламатися. Однак сучасні машини високо надійні і довговічні.

Ринок торгових автоматів дуже широкий. Залежно від продаваного товару автомати можуть бути розміщені: у навчальних закладах, розважальних центрах, барах, ресторанах, нічних клубах, вокзалах, аеропортах, поліклініках, лікарнях, медичних центрах, гуртожитках, басейнах, саунах, на вулицях міста.

Проект є малобюджетним і в силу цього досить мобільним, що дозволяє уникнути багатьох ризиків. Вендінг – це швидко окупається бізнес, доступний як приватним особам, так і організаціям.