Три простих і цікавих способів заробити (для студентів)

19 Січня, 20125:29 am

0


Три простих і цікавих способів заробити (для студентів)

Студенти це когорта завжди стомлених (отримання потрібних знань займає багато часу і сили), невиспаних (до цього ж всього не забуваємо про розваги і нічне життя), але в то й же час амбіційних людей. Саме тому пошук додаткової роботи для студентів завжди був, є і буде одним із найважливіших питань за час студентського життя.

Особливої гостроти тут додає світова фінансова криза, яка, здається, є досить далекою від нас і взагалі нешкідливою. Але, на жаль, таке відчуття є присутнім лише до того моменту, доки ми особисто не зустрічаємося з проблемою пошуку робити віч-на-віч.

З особистого досвіду кажу, в минулому році мені було не так важко знайти тимчасову роботу, як витратити час на пошук вакансій. Мені довелося вдатися до всіх можливих способів, засобів і методів, а лише тоді уже вдалося досягти результату.

Якщо дивитися на проблему зсередини, робота студентам потрібна в трьох основних випадках:

  • Підробіток під час навчання (гроші студенту потрібні завжди)
  • Тимчасова робота на час канікул (у різних життєвих ситуаціях доводиться витрачати час канікул на заробіток грошей)
  • Постійне робоче місце випускнику (якщо тебе не забрали в армію залишається шукати роботу, щоб не сидіти на шиї у батьків)

А тепер хочу порекомендувати кілька способів заробити гроші студенту (базуюся лише на своєму особистому досвіді).

1) Пошук тимчасової роботи на Slando

Slando

В залежності від форми навчання, студент може працювати: кур’єром, людиною, що розклеює рекламні оголошення або роздає рекламні листівки, офіціантом, інструктором або оператором комп’ютерного набору. Ось посилання, яке можна відвідати – работа на дому в Запорожье, але багато (якщо не все) зводиться до Ваших знань, навичок і вмінь.

2) Заробіток в мережі на написанні статей

Якщо Ви володієте не одною мовою, вмієте робити дослідження і писати статті на російській або англійській мові, тому Вам варто задуматися про тимчасову роботу ставши фріланцером. Ось кілька посилань, які Вам зможуть допомогти. Пошук роботи для фріланцерів в Америці – Elance.com; а для пошуку роботи на російській мові треба звертатися на Free-lance.ru.

3) Інтернет і блоги

Власний сайт або блог це чудовий спосіб поділитися власними знаннями і заробити гроші на рекламі. Найпростіший спосіб це створити свій ресурс на Blogger.com, почати писати про речі, які Вам подобаються і не забути встановити рекламу від Google. Так Ви зможете заробляти гроші на публікуванні матеріалу в мережі (такий варіант найкраще підійде для студентів гуманітарних факультетів).