Вантажоперевезення

16 Листопада, 20113:48 pm

0


Вантажоперевезення

Вантажоперевезення – це процес, внаслідок якого відбувається переміщення в цінних, крихких, великогабаритних, та й взагалі, будь-яких об’єктів за допомогою якого-небудь транспорту. У колі перевізників, а так само і замовників, під поняттям вартості, як правило, розуміється оплата в одну сторону за перевезення.

Історія

За весь час існування людства можна виділити три революції у розвитку вантажних перевезень:

– Той час, коли людина винайшла колесо. Після цього, сам процес вантажоперевезення став набагато простіше.
– Період, в якому людина зумів приручити деяких тварин (з’явився домашню худобу). Людині не треба було витрачати стільки сил, скільки вона витрачала раніше на перевезення, виснажуючи свій організм.
– Природно – винахід і виготовлення транспортних засобів. Це дозволило зменшити час вантажоперевезення в кілька разів і, знову-таки, зменшило витрати людських сил. В даний час, коли технології з кожним днем ​​стають все досконаліший і досконаліший, перевозити вантажі можна в будь-яких кількостях і на будь-які відстані.

Основні види перевезення вантажів:

– Морським контейнером (кораблі, судна).
– Залізничним транспортом.
– Автотранспортом.
– Авіатранспортом (літаком, вертольотом).
– Трубопровід

Вантажоперевезення, що здійснюються за допомогою морських контейнерів

Морські перевезення – це один самих складних і важких у видів перевезення. Необхідно суворе виконання всіх вимог при даному виді перевезення вантажів як від самого замовника, так і від компанії, яка надає дані послуги. При морської вантажоперевезення потрібна чимала кількість витрат енергетичних і трудових ресурсів. Але можна помітити, що всілякі труднощі з організацією морських вантажоперевезень компенсуються всіма наданими його можливостями. Перш за все, вони пов’язані з географічним місцем розташування різних пунктів доставки і навантаження якого-небудь об’єкту. Даний вид транспортування є самим повільним і найдешевшим серед усіх можливих видів перевезення вантажів.

Вантажоперевезення, що здійснюються за допомогою залізничного транспорту

Вони є дуже і дуже економічними і дають величезні можливості для перевезення досить великих об’єктів. Майже весь транспорт програє за своїми характеристиками вантажопідйомності залізничного транспорту. Це дозволяє бути даному виду вантажоперевезення одним з найпопулярніших в гірничодобувному виробництві і у важкій промисловості.

Вантажоперевезення, що здійснюються за допомогою автотранспорту

Цей вид перевезення вантажів є одним з найпопулярніших. Основні переваги:

– Дуже швидка і своєчасна доставка.
– Під час перевезення забезпечується повний контроль над вантажем.
– Гнучке планування маршрутів.
– Висока економічність.

Вантажоперевезення, що здійснюються за допомогою авіатранспорту

Авіаперевезення вантажів – це більш дорогий спосіб перевезення, ніж автотранспортні, залізничні або морські перевезення. Але і найшвидший спосіб доставки, особливо великогабаритних або небезпечних вантажів.

Також виділяються три типи вантажоперевезень:

– Внутрішньоміські
– Міжміські
– Міжнародні