Вплив POS-матеріалів на зростання продажу продукції

Квітень 24th, 20149:01 am

0


Вплив POS-матеріалів на зростання продажу продукції

Одним з найважливіших інструментів маркетингу є просування товару. Дослідження показують, що рішення про вчинення більше половини покупок приймаються безпосередньо в торговому залі. Тому завдання перетворити потенційного покупця в реального часто лягає на POS-(point of sale) матеріали.

Розглянемо кілька їх видів.

Листівка – найбільш оперативний, доступний і легкий для сприйняття різновид поліграфічної продукції. Листівка – це аркуш паперу, запечатаний з одного або двох сторін, якому надають неповторного і оригінального вигляду. Використовуються в період проведення акцій, тестування продуктів.

Плакат – це листова друкарська продукція, запечатана з одного, рідше – з двох сторін, форматом від A3 до А1. Плакат – довго рекламний засіб довгого використання. Виконаний на високому художньому рівні плакат буде служити прекрасним прикрасою стін будь-якого приміщення. Можливе використання металевих планок з елементами кріплення, що значно збільшує термін життя плаката при численних змінах місця його розташуванні. Може бути використане різне покриття: лаковане, матове або глянсове, суцільне або вибіркове. Може бути використана висічка, щоб плакат виглядав, як ваша продукція.

Шелфтокери – цінники з барвистим логотипом товару, що привертають увагу до виробу. Виробляються з картону або пластику, одно- або двосторонньо запечатані.

По даним компанії Novikom, правильно підібрані комбінації POS матеріалів призводять до значного зростання продажу продукції навіть для молодих підприємств. Дана компанія займається продажем комерційних організацій і більш детально про їх досвід та діяльність можна дізнатися за цією адресою:www.uk-novikom.ru.

Багато експертів звертають увагу на те, що упаковка в наш час також грає суттєву роль.

На сьогоднішній день створення упаковки – це вирішальний етап всієї компанії виходу нового продукту на ринок. Добре зроблена упаковка – одна з гарантій завоювання і утримання покупця. Перехід до ринкових відносин, а значить, перехід до постійної боротьби за покупця і конкуренції на полицях магазинів все більше змушує виробників загострювати увагу на зовнішньому вигляді товару.

Саме з цих основних факторів покупець свідомо (зручність використання, ціна ) та / або несвідомо (колірні рішення, шрифти) приймає рішення про покупку нового товару. Безумовно, паралельне використання реклами і заходів щодо стимулювання збуту тільки підсилять цей ефект. Однак необхідно пам’ятати, що всі складові маркетингової програми повинні бути ув’язані зі стратегією фірми на певному ринку в часі і на території.

Література:

1) Самко А.Ю., Касян Л.Г. Види POS-матеріалів.

2) Баскакова М.Ю. Значення упаковки при просуванні інноваційної продукції. // Науково-технічна конференція факультету економіки та менеджменту (18-29 квітня 2005р.).: Суми, вид-во CумДу, 2005.