Використання фірмових футболок для сприяння у продажах

Березень 2nd, 20133:35 am

0


Використання фірмових футболок для сприяння у продажах

Часто коли мова йде про оригінальні брендові футболки, на думку в першу чергу спадають вироби популярних марок з впізнаваними лейблами. Тим не менш, в рекламному бізнесі, термін фірмова рекламна продукція також використовується для позначення продукту, який є відображенням стилю компанії і служить живою рекламою. Іншими словами, цей термін включає в себе будь-яку продукцію, яка напряму пов’язана з бізнесом і слугує для його популяризації. Серед всіх фірмових продуктів лідерство захопили футболки з фірмовими логотипами та графікою. Хоча в деяких випадках використання фірмової продукції в рекламних цілях може стати складним завданням, багато компаній використовують цей метод і ми радимо Вам не відставати від конкурентів Вашого бізнесу.

Якщо Ви дійсно серйозно задумалися над використанням рекламних футболок для Вашого бізнесу, то ось кілька кроків, які Вам потрібно обдумати:

1) Переконайтеся, що Ви зможете отримати диспут до мережі Інтернет, оскільки зараз є багато сайтів, які дозволяють придбати футболки оптом, розробити дизайн футболки і замовити їх виготовлення не виходячи з офісу. Якщо Ви вмієте малювати, розробили фірмові елементи стилю для футболок, то Ви їх зможете використати при розробці своєї рекламної продукції.

2) Якщо у Вас ще немає розробленого стилю футболки чи іншого рекламного матеріалу, то можна звернутися в компанію, яка займається розробкою таких футболок і розробити дизайн с спеціалістами з компанії, оскільки майже кожна така компанія має власні бібліотеки графіки і зображень, що можна використати в дизайні і в рекламних цілях.

3) Як тільки Ваша рекламна продукція буде готовою, продумайте найвигідніші способи її розповсюдження. В першу чергу таку продукцію потрібно роздати своїм працівникам та бізнес партнерам. Також можна організувати рекламний захід, де така продукція буде роздаватися переможцям конкурсів чи певним клієнтам. Студенти це дуже вигідний ринок – організація заходів для студентів може дати дуже хорошу рекламну вигоду. Лиш розташуйте свій стенд, так щоб бізнес буде помічений без важких вартість з вашого боку.

Рекламна продукція це нова стратегія, яка присвячена розміщенню назви компанії і її логотипу на стількох різних видах продукту, як тільки можливо. Чим більше брендових рекламних продуктів, які мають назву компанії і логотип на них, тим популярнішим стане Ваш бізнес. Основа рекламної продукції – популяризація товарів через експозицію.